تنگ کردن و لیفت واژن با نخ در شیراز + هزینه

لیفت واژن با نخ در شیراز

بعضی از خانم ها در اثر بالا رفتن سن، ورزشهای سنگین، بارداری، زایمان واژینال و کاهش استروژن در یائسگی بافت واژن شان شل می شود. به علت گشادی واژن، کیفیت رابطه زناشویی این خانم ها کاهش یافته و به همین علت دنبال بهترین روش برای عمل تنگی واژن خود هستند.
عمل تنگی واژن با نخ، یکی از روشهای درمان گشادی واژن است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لیفت واژن با نخ چیست؟

به گفته خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان، یکی از روشهای کم تهاجم تنگی واژن، استفاده از نخ های لیفتینگ مخصوص واژن است. نخهای لیفت واژن بعد از ۶ ماه کاملا جذب بافتها شده و اثری از آنها باقی نمی ماند. تایتنینگ واژن با نخ برای افراد زیر مناسب است:

 • خانم هایی که در زایمان طبیعی دچار کشش کانال زایمانی شده اند
 • افرادی که مشکل افتادگی رحم یا بی اختیاری ادرار دارند
 • کسانی که دچار ضعف در انقباض عضلات کف لگن هستند و با روشهای غیر جراحی بهبود نمی یابند
 • زنانیکه درجه گشادی واژن شان زیاد است و با تنگ کردن واژن با آراف قابل درمان نیست

بعضی از خانمها که قصد بارداری و زایمان طبیعی دارند اما نمی خواهند برای تنگی واژن منتظر آخرین زایمان خود باشند هم می توانند از روش تایتنینگ واژن با نخ استفاده کنند.

تنگ کردن و لیفت واژن با نخ در شیراز

برای لیفت واژن با نخ در شیراز، جراح زیبایی زنان با استفاده از نخ های باریک و مخصوص لیفت واژن، به طور مکانیکی دیواره های واژن را بهم نزدیک و کانال واژن را تنگ می کند. این نخ ها از نوع خاردار هستند و جذب بافتهای اطراف می شوند. این خارها، بافتهای نزدیک خود را تحریک می کنند تا با ایجاد فیبروز به آنها بچسبند.

این خاصیت باعث تحریک کلاژن سازی و جوانسازی واژن شده و بعد از جذب نخ های لیفت، همچنان کانال واژن تنگی، استحکام و انعطاف پذیری خود را حفظ کند. در ضمن، عمل تنگی واژن با نخ، بدون برش و خونریزی و با بی حسی موضعی انجام شده و حدود یک ساعت طول می کشد.

فواید تنگ کردن واژن

برای لیفت واژن با نخ و تنگ کردن آن در شهر شیراز، شما هم می توانید از مهارت و تجربه خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان، در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس بگیرید.

مزایای لیفت واژن با نخ چیست؟

به گفته خانم دکتر طباطبایی، تنگ شدن واژن با نخ علاوه بر درمان گشادی واژن و تنگی آن، مشکلاتی را هم که ناشی از گشادی واژن هستند، برطرف می کند. مزایای لیفت واژن با نخ عبارت است از:

 • افزایش لذت جنسی زوجین
 • جلوگیری از عفونت مکرر واژن
 • درمان خروج باد از واژن
 • بدون نیاز به بیهوشی عمومی
 • بدون عارضه جانبی
 • امکان بارداری و زایمان راحت بعد از لیفت واژن با نخ
 • سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن
 • استحکام و جوانسازی واژن

در ضمن نخ هایی که برای لیفتینگ واژن به کار می روند، جذبی هستند و نیازی به کشیدن ندارند. همچنین بعد از جذب آنها هیچ چیز خارجی در داخل واژن تان احساس نمی کنید.

بیشتر بخوانید: عمل پرینورافی در شیراز

مراقبتهای بعد از عمل تنگی واژن با نخ

مراقبت های بعد از لیفت واژن با نخ برای گرفتن بهترین نتیجه از لیفت واژن تان با نخ ضروری است. مراقبتهای بعد از عمل تنگی واژن عبارتند از:

 • مصرف مسکن یا آنتی بیوتیک، ویتامین E، C و یا دیگر داروهای تجویزی
 • نداشتن رابطه جنسی به مدت ۴ تا ۶ هفته
 • پرهیز از انجام کارها یا ورزشهای سنگین تا ۶ هفته بعد از عمل
 • استفاده از توالت فرنگی
 • رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از یبوست و فشار به واژن

همچنین نباید تا زمان بهبودی از دخانیات و الکل استفاده کنید تا بیشترین کلاژن سازی ممکن را داشته باشید و ترمیم واژن سریعتر انجام شود.

آمادگی برای تایتنینگ واژینال با نخ

قبل از مراجعه برای تنگ کردن واژن با نخ باید تست پاپ اسمیر بدهید و اگر زگیل تناسلی، تبخال تناسلی یا عفونت واژینالی دارید، حتما باید قبل از عمل آنها را درمان کنید. همچنین اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، قبل از اقدام به این جراحی باید آنرا به پزشک تان اطلاع دهید.

مدت ماندگاری لیفت واژن با نخ های مخصوص

ماندگاری لیفت واژن با نخ در هر فردی متفاوت است و بستگی به جنس و نوع نخ، استحکام خارهای نخ و وضعیت بدنی و سلامت عمومی شخص دارد. معمولا ماندگاری تنگ کردن واژن با نخ حداقل یک تا ۳ سال یا حتی بیشتر است.

در صورتی که بعد از این مدت احساس می کنید دوباره واژن تان شل شده، می توانید دوباره برای بهبود رابطه جنسی تان در هر سنی که هستید، اقدام به عمل تنگی واژن با نخ کنید.

ماندگاری لیفت واژن با نخ

هزینه لیفت واژن با نخ در شیراز چقدر است؟

هزینه عمل تنگی واژن با نخ در شیراز کمتر از کلان شهری مثل تهران است. متغیر بودن هزینه تنگ کردن واژن با نخ برای هر خانمی بدلیل موارد زیر است:

 • نوع نخ های لیفتینگ و برند آن
 • طول نخ مورد استفاده
 • همراه بودن لیفت واژن با نخ با عمل های زیبایی زنانه دیگر
 • مواد مصرفی مثل سوزن، نوع بی حسی موضعی، …
 • شدت افتادگی و شلی واژن

برای اطلاع از هزینه دقیق این عمل زیبایی زنانه می توانید، به مطب پزشک مورد نظرتان مراجعه کنید تا بعد از معاینه واژن بتوانند هزینه تنگ کردن واژن با نخ را تعیین کنند.

برای تایتنینگ واژن با نخ در شیراز می توانید از مهارت و تجربه خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه های این عمل یا رزرو نوبت با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره لیفت واژن با نخ

معمولا بانوانی که به مرکز زیبایی زنان خورشید در شیراز مراجعه می کنند، درباره لیفت واژن با نخ سوالات زیر را از ما می پرسند که در اینجا به آنها جواب داده ایم:

لیفت واژن با نخ درد دارد؟

خیر. چون با بی حسی موضعی انجام می شود. بعد از عمل اگر احساس درد دارید با مسکن های ساده ای مثل استامینوفن و بروفن می توانید درد را از بین ببرید.

بعد از عمل تنگی واژن با نخ باید چند روز در شیراز بمانم؟

بعد از تنگ کردن واژن با نخ نیازی به بستری شدن نیست و همان روز بعد از عمل می توانید به شهرتان برگردید.

لیفت واژن با نخ برای سنین بالا هم مناسب است؟

بله. زنان مسن و یائسه به خاطر خشکی واژنی که دارند، بهتر است لیفت واژن با نخ را انجام دهند که خشکی و اسکار ایجاد نمی کند. حتی این روش، با ایجاد کلاژن و الاستین تا حدی می تواند به درمان خشکی و آتروفی واژن آنها هم کمک کند.

دوره نقاهت بعد از تنگ کردن واژن با نخ چقدر طول می کشد؟

دوره نقاهت بعد از تایتنیگ واژن با نخ کوتاه است و از همان روز می توانید به زندگی عادی تان برگردید. ولی مراقبتهای بعد از لیفت واژن با نخ را باید تا ۶ هفته رعایت کنید تا دچار مشکل خاصی نشوید.

چقدر بعد از زایمان طبیعی می توانم برای تنگ کردن واژن با نخ مراجعه کنم؟

باید صبر کنید تا التهاب مهبل کاملا بخوابد. معمولا بعد از زایمان واژینالی ۳ ماه یا بیشتر طول می کشد تا واژن به حالت عادی برگردد. اگر با وجود التهاب بخواهید این عمل را انجام دهید، با عوارضی مثل درد و عفونت مواجه می شوید.

بارداری و زایمان بعد از لیفت واژن با نخ امکانپذیر است؟

بله. برخلاف عمل واژینوپلاستی، بعد از لیفت با نخ می توانید بدون هیچ مشکلی زایمان طبیعی کنید. اگر بعد از زایمان احساس گشادی داشتید، می توانید دوباره با نخ، لیفت واژن را انجام داده و آنرا تنگ کنید.

اگر سوالی درباره تنگ کردن و لیف واژن با نخ در شیراز دارید، میتوانید سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله از ما بپرسید.

۳.۸/۵ - (۵ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *