همه چیز درباره لابیاپلاستی برای دختران باکره

لابیاپلاستی دختران باکره

عمل لابیاپلاستی، عمل زیبایی است که روی لابیاهای مینور انجام می شود. لابیاهای مینور اطراف دهانه واژن را تا کلیتوریس می پوشانند. برای عمل لابیاپلاستی، قسمتهای اضافی لابیاهای مینوری که خیلی بزرگ هستند، برداشته می شود. بزرگی لابیاها در بعضی از دختران علاوه بر مشکلات زیبایی باعث ایجاد مشکلات بهداشتی در آنها نیز می شود.
به همین دلیل این دختران به دنبال عمل زیبایی واژن هستند. اما نگران این موضوع نیز هستند که لابیاپلاستی باعث آسیب دیدگی پرده بکارت آنها شود. در این مقاله قصد داریم به نگرانی ها و سوالات شما درباره عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره پاسخ دهیم. اگر قصد انجام عمل زیبایی واژن در شیراز را دارید، حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

چرا عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره انجام می شود؟

عمل لابیاپلاستی برای کاهش سایز و کوچک کردن لابیاهای مینور و یا متقارن کردن اندازه لابیاها انجام می شود. بعضی از دختران به دلایل ژنتیکی، اختلالات هورمونی و غیره، رشد لابیاهای مینورشان در دوران بلوغ خیلی زیاد است و بیش از از حد عادی بزرگ می شوند.

بزرگی لابیاها مشکل زیبایی، بهداشتی و در آینده مقاربت های دردناک را برای دختران به همراه دارد. به همین دلیل این دختران و مادران آنها به فکر انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز می افتند. چون بعد از لابیاپلاستی فرم لبهای واژن آنها می تواند به اندازه عادی و متقارن خود قبل از شروع بلوغ شان برگردد.

مشکل بزرگی لابیاهای دختران  چیست؟

با توجه به آناتومی واژن خانمها، بزرگی لابیاها یک بیماری نیست اما می تواند باعث عدم رضایت دختران از ظاهر واژن خود شود. این دختران نگران ازدواج شان در آینده و ظاهر لابیاهای خود هستند. بزرگی لابیاها مشکلات دیگری را نیز به همراه دارد. مثلا:

 • کاهش اعتمادبنفس دختران
 • درد و سوزش واژن موقع ورزش یا انجام بعضی از کارها
 • درد، خارش و سوزش ناحیه تناسلی هنگام پوشیدن لباسهای تنگ یا شلوار جین
 • تیرگی و چین و چروک زیاد لابیاها
 • انحراف مسیر ادرار و عفونت های ادراری مکرر
 • تمیز نشدن درست ناحیه تناسلی

به علاوه رشد لابیاها در بعضی از این دختران نامتقارن است و یکی از لبه ها بزرگتر از دیگری است. این لابیاها معمولا ظاهر افتاده و آویزانی دارند که قاعدتا خوشایند هیچ کس نیست.

برای لابیاپلاستی دختران با لیزر لیدی لیفت در شیراز می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه کرده و این عمل را نزد خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، متخصص زیبایی زنان و جراح لابیاپلاستی انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

یکی از مهمترین دغدغه ها برای لابیاپلاستی در دختران باکره، آسیب به پرده بکارت است. اما این جراحی در بیرون واژن انجام می شود و کاری به پرده بکارت که در ورودی دهانه واژن قرار گرفته ندارد. تنها در صورت دخول هر چیزی به واژن، بکارت پاره می شود. پس با خیال راحت می توانید لابیاپلاستی را مثل لیزر موهای زائد یا روشن سازی واژن در شیراز انجام دهید.

لابیاپلاستی در دختران باکره1

عوارض تغییر سایز و شکل لب های واژن در شیراز

نگرانی های دیگری هم از سوی مادران برای تغییر سایز و شکل لب های واژن وجود دارد. این نگرانی ها عبارتند از:

ماندن جای برش و بخیه

در صورتی که عمل لابیاپلاستی را نزد بهترین دکتر لابیاپلاستی شیراز انجام دهید، نباید نگران ماندن جای جراحی یا بخیه ها باشید. چون بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز از بهترین کیفیت نخ بخیه و تکنیکهای برش و بخیه زدن استفاده می کنند. تکنیک بخیه آنها طوری است که باز نمی شود. بعد از افتادن بخیه لابیاپلاستی، طوری لابیاها بهم جوش می خورند که فقط متخصص عمل زیبایی زنان می تواند متوجه انجام این جراحی شود.
بنابراین بعد از ازدواج هم مشخص نمی شود که این جراحی را قبلا انجام داده اید. برای اطمینان بیشتر می توانید لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز را نزد خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی انجام دهید. برشهای این لیزر بسیار تمیزتر بوده و کمترین صدمه را به بافتهای واژن می زند. همچنین در اکثر موارد هیچ نیازی به بخیه لابیا بعد از برش آنها با لیزر لیدی لیفت نیست.

درد و خونریزی عمل لابیاپلاستی

نگرانی دیگر دختران برای انجام عمل زیبایی واژن مربوط به عوارض عمل لابیاپلاستی است. این عمل زیبایی با بیحسی موضعی انجام می شود و بدون درد است. درد بعد از جراحی نیز شدید نیست و با مسکن های ساده قابل کنترل است.
لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت بدون خونریزی است یا در نهایت یکی دو قطره خونریزی دارد. چون موقع جراحی، گرمای لیزر باعث بسته شدن سر عروق خونی می شود. با انجام صحیح اقدامات بعد از لابیاپلاستی نیز احتمال بروز عفونت یا عوارض دیگر بعد از عمل وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی در شیراز

چه دخترانی کاندید انجام لابیاپلاستی هستند؟

این عمل برای دختران بالای ۱۸ سال انجام می شود که لابیاهای آنها خیلی بزرگ بوده و حالت افتاده و آویزان دارند. همچنین این عمل برای دخترانی انجام می شود که لابیاهای تیره و پر چین و چروکی دارند یا اندازه لابیای آنها نامتقارن است.

برای کاهش عوارض بعد از لابیاپلاستی شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه لابیاپلاستی و رزرو نوبت در شیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

کاندید انجام لابیاپلاستی

سوالات رایج درباره لابیاپلاستی دختر باکره

معمولا دختر خانم ها یا مادران آنها سوالات زیر را درباره انجام عمل لابیاپلاستی برای دختران از خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی دختران در شیراز می پرسند:

لابیاپلاستی دختران باعث کاهش حس جنسی آنها بعد از ازدواج نمی شود؟

خیر. حتی حس جنسی آنها به خاطر عقب رفتن پوسته ی کلیتوریس حتی بیشتر خواهد شد.

دختران همزمان با عمل زیبایی واژن چه عمل های زنانه دیگری را می توانند انجام دهند؟

می توانید لابیاماژور پلاستی، عمل زیبایی کلیتوریس، روشن سازی واژن و کشاله ران و حتی مقعد را نیز انجام دهید.

هزینه لابیاپلاستی دختران در شیراز چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس بگیرید یا مقاله هزینه لابیاپلاستی در شیراز را در همین سایت بخوانید.

لابیاپلاستی برای دختر باکره نیاز به رضایت نامه والدین دارد؟

خیر. چون این جراحی برای افراد بالای ۱۸ سال انجام می شود و نیازی به رضایت نامه والدین نیست.

برداشتن قسمتی از لابیا مینور باعث کاهش ارگاسم و برداشتن عصبهای حسی نمی شود؟

در این جراحی تمام لابیا برداشته نمی شود. فقط قسمت اضافی برداشته می شود بدون اینکه به اعصاب حسی این ناحیه صدمه ای زده شود. برای همین تاکید می کنیم که برای عمل زیبایی واژن حتما به بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز مراجعه کنید. به علاوه بیشتر اعصاب حسی واژن در ناحیه کلیتوریس هستند که دست نخورده باقی می مانند.

اگر شما هم سوالی درباره لابیاپلاستی در دختران باکره دارید، می توانید سوالات تان را از خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز در بخش نظرات این مقاله بپرسید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دکتر طباطبائیمشاهده نوشته ها

Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۶ دیدگاه ها

 • سلام . خانم دکتر شمت هم خودتوم انجام دادین یا نه ؟ شما همراه ۲ تا از این جداحی رو انجام بدیم ، شما انجام دوخت پرده بکارت رو هم ونجام مبدبن .

  • سلام. بله عزیزم خودم هم این جراحی رو انجام میدم. بله میتونید همزمان با لابیاپلاستی عمل های زیبایی دیگه ای رو هم که نیاز دارید انجام بدید.

  • سلام. بله عزیزم. لابیاپلاستی فقط برای کوچک کردن لابیاهای بزرگ نیست بلکه برای قرینه سازی و اصلاح فرم واژن هم انجام میشه.

  • سلام. نه عزیزم این جراحی هیچ خطری نداره ولی برای سن زیر ۱۸ سال اصلا انجام نمیدیم. چون تا ۱۸ سالگی، لابیاها در حال رشد هستند و اگر زیر ۱۸ سال این عمل انجام بشه، نتیجه لابیاپلاستی بهم میخوره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *