لابیاپلاستی با لیزر در شیراز + هزینه

لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی برای کوچک کردن لابیاهای مینور و قرینه سازی آنها انجام می شود. این عمل برای لابیاهای مینور بزرگ، آویزان، تیره، سیاه و چروکیده انجام می شود. این عمل زیبایی، یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی زنانه در دنیا است. با خواندن این مقاله می توانید به طور کامل با عمل لابیاپلاستی در شیراز با جدیدترین لیزر جراحی زیبایی زنان یعنی لیزر لیدی لیفت آشنا شوید. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لابیاهای مینور کجاست؟

لابیاهای مینور در قسمت خارجی واژن قرار دارند و می توانید آنها را در اطراف دهانه واژن ببینید که تا کلتوریس کشیده شده اند. لب های داخلی واژن ظریف هستند و نسبت به لب های بیرونی واژن (لابیاهای بزرگ واژن) بافت متفاوتی دارند.
لابیاها کوچکتر با لابیاهای بزرگ واژن پوشانده می شوند. این زیباترین فرم برای واژن است. اما در بعضی از زنان این لابیاها بزرگ و آویزان هستند و از لابیاهای ماژور بیرون می زنند و ظاهر ناخوشایندی به واژن می دهند. علاوه بر ظاهر نازیبا، این آویزان بودن و بزرگی لابیا مینور باعث احساس آزردگی و ناراحتی خانمها می شود.

علت بزرگی لابیا مینور

بزرگ بودن لابیاهای مینور در بعضی از خانم ها حالت وراثتی دارد. اما تغییرات هورمونی که باعث ترشح بیشتر هورمون های آندروژن در زنان می شوند نیز می تواند علت بزرگی لابیاهای مینور واژن باشد. چنین تغییرات هورمونی می تواند ناشی از دلایل زیر باشد:

 • بلوغ در دختران زیر ۱۸ سال
 • بارداری و زایمان
 • یائسگی
 • مصرف برخی از داروها
 • برخی از بیماریها

البته زیاد بودن روابط جنسی هم می تواند باعث بزرگی لبه های داخلی واژن شود. بزرگی لابیاها به آن حالت شلی چروکیدگی داده و آویزان به نظر می رسند.

جراحی زیبایی واژن در شیراز با لیزر لیدی لیفت

خانمهایی که لابیاهای مینور آنها بزرگ است می توانند با لابیاپلاستی آن را کوچک کنند. این عمل نیازی به بیهوشی یا بستری شدن ندارد. بلکه به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی در مطب یا کلنیک (بسته به نوع عمل لابیاپلاستی) انجام می شود.
طی این جراحی، به کمک لیزر لیدی لیفت، قسمتهای اضافی و نامتقارن واژن برش خورده و قسمتهای باقی مانده به هم بخیه زده می شوند. لیزر لیدی لیفت ترکیبی از امواج مادون قرمز است که به آن امواج اینفرارد می گویند. این امواج هیچ عارضه جانبی ندارند. پرتوهای لیزر لیدی لیفت ۶ تا ۷ برابر لیزرهای دیگر قدرت نفوذ داشته و به همین دلیل برشهای بهتری ایجاد می کند.

چه موقع عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود؟

زمانی که لابیاهای مینور شل و آویزان، موقع پوشیدن لباس زیر، لباسهای تنگ و چسبان یا شلوار جین دچار درد و سوزش می شوند، می توانید این عمل زیبایی را انجام دهید. همچنین انجام لابیاپلاستی برای موارد زیر توصیه می شود:

 • لابیاهای مینوری که خیلی بزرگ نیستند و نیازی به تیغ جراحی ندارند
 • لابیاهای مینور خیلی تیره و پر چین و چروک
 • روابط جنسی دردناک بخاطر بزرگی لابیاها و و اصطکاک زیاد آن
 • عدم قرینگی لابیاها
 • آویزان و شل بودن لابیاهای مینور
 • ابتلا به عفونت های ادراری و واژینالی بخاطر بزرگی لابیاهای مینور و چروکهای زیاد آن

خانمهایی که از فرم لبه های کوچک واژن خود ناراضی هستند و موقع نزدیکی از همسر خود خجالت می کشند هم می توانند برای عمل لابیاپلاستی اقدام کنند.

زمان انجام عمل لابیاپلاستی

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات و رزرو نوبت درشیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز

برای کوچک کردن لابیا مینورهای بزرگ و نامتقارن می توانید از لیزر لیدی لیفت در شیراز استفاده می کنید. استفاده از این لیزر برای عمل زیبایی واژن از مزایای زیر برخوردار است:

 • دوره نقاهت کوتاهتر نسبت به جراحی لابیاپلاستی
 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به بخیه به دلیل انعقاد خون موقع لیزر کردن (در ۱۰% از عملها ممکن است فقط ۱ تا ۲ بخیه لازم شود)
 • بدون ماندن جای بخیه ها
 • در مطب قابل انجام است
 • سرپایی و بدون نیاز به بستری
 • بدون نیاز به بیهوشی بوده و با بیحسی موضعی انجام می شود

به علاوه، لیزر لیدی لیفت اولین لیزر غیرتخریبی در ایران است که به دلیل عدم تخریب بافتها عوارض کمتری نسبت به لیزرهای دیگر دارد. برای آشنایی بیشتر با عوارض این عمل می توانید مقاله عوارض لابیاپلاستی را در همین سایت بخوانید.

مراقبتهای بعد از عمل کوچک کردن لابیا

نباید تا دو روز استحمام کنید و تا زمان افتادن بخیه لابیا و چوش خوردن محل برش باید بعد از ادرار، واژن را با آب ولرم شسته و حتما با سشوار باد ملایم آن را کاملا خشک کنید. ۶ تا ۸ هفته بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر لیدی لیفت می توانید اگر مشکلی ندارید، نزدیکی داشته باشید.
برای اطلاع کامل از تمام نکات مربوط به مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی با لیزر، بهتر است مقاله مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را در همین سایت بخوانید.

دوره نقاهت بعد از قرینه کردن لابیاهای مینور

دوره نقاهت بعد از لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت کوتاهتر از جراحی لابیاپلاستی است. طی ۳ روز تا ۱ هفته بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر لیدی لیفت، بیمار می تواند به زندگی عادی خود برگردد. اما بعد از پایان دوره نقاهت هم هنوز باید تا خوب شدن جای عمل تمام مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را به دقت انجام دهید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز

عمل کوچک کردن لب های اطراف دهانه واژن یک عمل خیلی ظریف و مهم است که به مهارت جراح و تجربه او نیاز دارد. بنابراین برای این جراحی باید به پزشکی مراجعه کنید که تجربه لابیاپلاستی های مکرر و موفقی داشته باشد. می توانید از بیماران قبلی درباره جراح و نتیجه جراحی شان سوال کنید.
توصیه می شود برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر به بهترین جراح و بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز مراجعه کنید تا نیازی به جراحی های گران و سخت ترمیمی نداشته باشید. اگر قصد انجام لابیاپلاستی در شیراز را دارید، پیشنهاد می کنیم لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت را در مرکز زیبایی زنان خورشید، نزد خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي انجام دهید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

هزینه عمل زیبایی واژن مثل هزینه سایر عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه نیست. در تعیین هزینه این عمل عوامل مختلفی دخیل اند. مثلا قیمت لابیاپلاستی در شیراز کمتر از شهری مثل تهران است. نخ بخیه، انجام لابیاپلاستی در مطب یا کلنیک، انجام عملهای زیبایی دیگر همزمان با این جراحی از فاکتورهای موثر در هزینه لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت هستند.
انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز در کاهش هزینه های شما موثر است. چون اگر این عمل درست انجام نشود مجبور به عمل ترمیمی هستید که گرانتر از هزینه لابیاپلاستی اولیه است. اگر نزد یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی در شیراز، خانم دکتر مرضیه طباطبایی این عمل را انجام دهید، نیازی به جراحی های ترمیمی ندارید.

برای اطلاع از قیمت لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز نزد خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

سوالات رایج درباره عمل قرینه کردن لابیا مینور

خانم هایی که عمل قرینه سازی و کوچک کردن لابیاها را در شیراز و در مرکز زیبایی زنان خورشید انجام می دهند، معمولا سوالات زیر را از خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی می پرسند:

جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان امکانپذیر است؟

خیر. چون تا مدتی بعد از زایمان، همچنان لگن پر خون است و جراحی در کمتر از ۶ ماه بعد از زایمان می تواند باعث خونریزی زیاد در خانم ها شود. ۶ ماه بعد از زایمان می توانید بدون هیچ خونریزی، لابیاپلاستی را انجام دهید.

من ساکن بوشهر هستم. میخواهم لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت را در شیراز انجام دهم. لازم است یک شب در شیراز بمانم؟

نه. قبل از مراجعه با مطبم هماهنگ کنید تا صبح عمل شما انجام شود و عصر به شهرتان برگردید.

لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت برای دختران هم انجام می دهید؟

بله اگر بالای ۱۸ سال باشند این جراحی را انجام می دهم و مشکلی برای بکارت ندارد چون بیرون از واژن و روی سطح دستگاه تناسلی انجام می شود.

دختران برای لابیاپلاستی نیاز به رضایت والدین دارند؟

خیر. چون بالای ۱۸ سال هستید، نیازی به رضایت والدین نیست. شما می توانید در این رابطه، مقاله مربوط به لابیاپلاستی برای دختران باکره را در همین سایت را بخوانید.

در صورتی که شما هم سوالی درباره لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز دارید، سوالات خود را در بخش نظرت این مقاله برای خانم دکتر طباطبایی می توانید ارسال کنید. پاسخ شما را در نظرات همین صفحه خواهیم داد.

۳.۸/۵ - (۱۵ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۶ دیدگاه ها
 • سلام خسته نباشید
  دختر بودن یا نبودن در عمل جراحی مهم هست؟از نظر خانوادم دخترم ولی نیستم و این ک بخوام عمل کنم نمیخوام مادرم و… بفهمند ک دختر نیستم
  و این ک هزینه عمل چقدر میشه تقریبا؟

  • سلام. عزیزم لابیاپلاستی کلا روی قسمت خارجی واژن انجام میشه و کاری به پرده بکارت نداره. شما می تونید انجام بدین و نیاز به اجازه کتبی هم نداره. برای هزینه ها لطفا با مطب تماس بگیرید.

    • سلام. نه عزیزم چون لابیاهات هنوز در حال رشد هستن نمیشه جراحی کرد. بعد از ۱۸ سالگی و بلوغ میتونید برای لابیاپلاستی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *