لابیاپلاستی با لیزر در شیراز + هزینه

لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی برای کوچک کردن لابیاهای مینور و قرینه سازی آنها انجام می شود. این عمل برای لابیاهای مینور بزرگ، آویزان، تیره، سیاه و چروکیده انجام می شود. این عمل زیبایی، یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی زنانه در دنیا است.

با خواندن این مقاله می توانید به طور کامل با عمل زیبایی واژن در شیراز و یکی از جدیدترین تکنیکهای انجام آن یعنی لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت آشنا شوید. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لابیاهای مینور کجاست؟

لابیاهای مینور در قسمت خارجی واژن قرار دارند و می توانید آنها را در اطراف دهانه واژن ببینید که تا کلیتوریس کشیده شده اند. لب های داخلی واژن ظریف هستند و نسبت به لب های بیرونی واژن (لابیاهای بزرگ واژن) بافت متفاوتی دارند.
لابیاها کوچکتر با لابیاهای بزرگ واژن پوشانده می شوند. این پوشیده بودن کامل لبه های مینور با لبه های ماژور، زیباترین فرم برای واژن است. اما در بعضی از زنان لابیاهای مینور خیلی بزرگ و آویزان هستند و ظاهر ناخوشایندی به واژن می دهند و اغلب باعث درد و سوزش لابیاها می شوند.

علت بزرگی لابیا مینور

تغییرات هورمونی که باعث ترشح بیشتر هورمون های آندروژن در زنان می شوند نیز می تواند علت بزرگی لابیاهای مینور واژن باشد. چنین تغییرات هورمونی می تواند ناشی از دلایل زیر باشد:

 • بلوغ در دختران زیر ۱۸ سال
 • بارداری و زایمان
 • مصرف برخی از داروها
 • برخی از بیماریها
 • بالا رفتن سن

بزرگ بودن لابیاهای مینور در بعضی از خانم ها نیز علت وراثتی دارد و بعد از بلوغ، لابیاها خیلی بزرگ می شوند.

جراحی زیبایی واژن در شیراز با لیزر

خانمهایی که لابیاهای مینور آنها بزرگ است می توانند با لابیاپلاستی آن را کوچک کنند. این عمل نیازی به بیهوشی یا بستری شدن ندارد. بلکه به صورت سرپایی با بیحسی موضعی در مطب انجام می شود.
طی این جراحی، به کمک لیزر لیدی لیفت، قسمتهای اضافی و نامتقارن واژن برش می خورد و در پایان، جای برشها بخیه زده می شود. لیزر لیدی لیفت ترکیبی از امواج مادون قرمز است که به آن امواج اینفرارد می گویند. این امواج هیچ عارضه جانبی ندارند.

نکته مهم: پرتوهای لیزر لیدی لیفت ۶ تا ۷ برابر لیزرهای دیگر قدرت نفوذ دارند و به همین دلیل برشهای بهتری ایجاد می کند.

چه موقع عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود؟

زمانی که لابیاهای مینور شل و آویزان، موقع پوشیدن لباس زیر، لباسهای تنگ و چسبان یا شلوار جین دچار درد و سوزش می شوند، می توانید این عمل زیبایی را انجام دهید. همچنین انجام لابیاپلاستی برای موارد زیر توصیه می شود:

 • لابیاهای مینوری که خیلی بزرگ هستند و از لابیاماژور بیرون می زنند
 • روابط جنسی دردناک بخاطر بزرگی لابیاها
 • عدم قرینگی لابیاها
 • ابتلا به عفونت های واژینالی بخاطر بزرگی لابیاهای مینور و عدم خروج ترشحات

خانمهایی که از فرم لبه های کوچک واژن خود ناراضی هستند و موقع نزدیکی از همسر خود خجالت می کشند هم می توانند برای عمل لابیاپلاستی اقدام کنند.

زمان انجام عمل لابیاپلاستی

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبایی در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات و رزرو نوبت درشیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز

برای کوچک کردن لابیا مینورهای بزرگ و نامتقارن می توانید از لیزر لیدی لیفت در شیراز استفاده کنید. جراحی با این دستگاه دارای مزایای زیر است:

 • دوره نقاهت کوتاهتر نسبت به جراحی لابیاپلاستی
 • بدون درد و خونریزی
 • نیاز به تعداد بخیه کمتر
 • بدون ماندن جای بخیه ها
 • سرپایی و بدون نیاز به بستری

به علاوه، لیزر لیدی لیفت اولین لیزر غیرتخریبی در ایران است که به دلیل عدم تخریب بافتهای اطراف محل برش عوارض کمتری نسبت به دیگر لیزرهای CO2 دارد. به همین دلیل انجام لابیاپلاستی با استفاده از لیزر لیدی لیفت باعث می شود دوران ریکاوری راحتتری داشته باشید و عوارض لابیاپلاستی کمتری را تجربه کنید.

مراقبتهای بعد از عمل کوچک کردن لابیا

نباید تا دو روز استحمام کنید و تا زمان افتادن بخیه لابیا و چوش خوردن محل برش باید بعد از ادرار، واژن را با آب ولرم شسته و حتما با سشوار باد ملایم آن را کاملا خشک کنید.

۶ تا ۸ هفته بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر لیدی لیفت می توانید نزدیکی کنید. برای اطلاع کامل از تمام نکات مربوط به مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی با لیزر مقاله مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را در همین سایت بخوانید.

دوره نقاهت بعد از قرینه کردن لابیاهای مینور

دوره نقاهت بعد از لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت کوتاهتر از جراحی لابیاپلاستی است. طی ۳ روز تا ۱ هفته بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر لیدی لیفت، بیمار می تواند به زندگی عادی خود برگردد. اما بعد از پایان دوره نقاهت هم هنوز باید تا خوب شدن جای عمل تمام مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را به دقت انجام دهید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز

عمل کوچک کردن لب های اطراف دهانه واژن یک عمل خیلی ظریف و مهم است که به مهارت جراح و تجربه او نیاز دارد. بنابراین برای این جراحی باید به پزشکی مراجعه کنید که تجربه لابیاپلاستی های متعدد و موفقی انجام داده باشد.

برای اطلاع از این مورد می توانید از بیماران قبلی درباره جراح و نتیجه جراحی آنها سوال کنید. توصیه می شود برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر به بهترین جراح و بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز مراجعه کنید تا نیازی به جراحی های گران و سخت ترمیمی نداشته باشید.

توجه: اگر قصد انجام لابیاپلاستی در شیراز را دارید، پیشنهاد می کنیم لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت را در مرکز زیبایی زنان خورشید، نزد خانم دکتر سيده مرضيه طباطبایی انجام دهید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

هزینه عمل زیبایی واژن مثل هزینه سایر عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه نیست. در تعیین هزینه این عمل عوامل مختلفی دخیل اند. مثلا:

 • نوع و برند نخ بخیه و تعداد بخیه ها
 • تجهیزات کلینیک
 • مهارت و شهرت جراح لابیاپلاستی
 • انجام عملهای زیبایی دیگر همزمان با لابیاپلاستی

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز در کاهش هزینه های شما موثر است. چون اگر این عمل درست انجام نشود مجبور به عمل ترمیمی هستید که گرانتر از هزینه لابیاپلاستی اولیه است.

برای اطلاع از قیمت لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز نزد خانم دکتر سيده مرضيه طباطبایی، بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

سوالات رایج درباره عمل قرینه کردن لابیا مینور

خانم هایی که عمل قرینه سازی و کوچک کردن لابیاها را در شیراز و در مرکز زیبایی زنان خورشید انجام می دهند، معمولا سوالات زیر را از خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی می پرسند:

جراحی زیبایی واژن بلافاصله بعد از زایمان امکانپذیر است؟

خیر. چون لگن پر خون است و دچار خونریزی زیادی می شوید و بدلیل تورم لابیا در بارداری فرم واژن به حالت طبیعی خود نیست و نباید در این شرایط عمل زیبایی واژن انجام داد. ۴ تا ۶ ماه بعد از زایمان می توانید بدون هیچ مشکلی لابیاپلاستی را انجام دهید.

من ساکن بوشهر هستم. میخواهم لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت را در شیراز انجام دهم. لازم است یک شب در شیراز بمانم؟

نه. قبل از مراجعه با مطب هماهنگ کنید تا صبح عمل شما انجام شود و عصر به شهرتان برگردید.

لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت برای دختران هم انجام می دهید؟

بله. چون این جراحی روی نواحی بیرونی واژن انجام می شود، دختران مجرد هم می توانند آن را انجام دهند. البته اگر بالای ۱۸ سال داشته باشند.

دختران برای لابیاپلاستی نیاز به رضایت والدین دارند؟

خیر. چون بالای ۱۸ سال هستید، نیازی به رضایت والدین نیست. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله لابیاپلاستی برای دختران باکره را در همین سایت بخوانید.

در صورتی که شما هم سوالی درباره لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز دارید، سوالات خود را در بخش نظرت این مقاله برای خانم دکتر طباطبایی می توانید ارسال کنید. پاسخ شما را در نظرات همین صفحه خواهیم داد.

۳.۸/۵ - (۲۰ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۱۴ دیدگاه ها
 • سلام خسته نباشید
  دختر بودن یا نبودن در عمل جراحی مهم هست؟از نظر خانوادم دخترم ولی نیستم و این ک بخوام عمل کنم نمیخوام مادرم و… بفهمند ک دختر نیستم
  و این ک هزینه عمل چقدر میشه تقریبا؟

  • سلام. عزیزم لابیاپلاستی کلا روی قسمت خارجی واژن انجام میشه و کاری به پرده بکارت نداره. شما می تونید انجام بدین و نیاز به اجازه کتبی هم نداره. برای هزینه ها لطفا با مطب تماس بگیرید.

    • سلام. نه عزیزم چون لابیاهات هنوز در حال رشد هستن نمیشه جراحی کرد. بعد از ۱۸ سالگی و بلوغ میتونید برای لابیاپلاستی مراجعه کنید.

   • برای دفرمگی شاید نیاز باشه در کنار لابیاپلاستی عملهای زیبایی دیگه مثل واژینوپلاستی انجام شه که نیازه اول معاینه بشین و بعد بهترین درمان رو براتون انجام میدیم.

 • سلام
  تاچندوقت بعد از عمل لابیا نمیشه نزدیکی کرد؟
  واینکه درد داره یاخیر؟
  برای تیرگی واژن هم کاری انجام میدید؟

  • سلام. چهار الی پنج هفته نباید رابطه جنسی داشته باشید. در این مورد مراقبتهای بعد از عمل رو در سایت مطالعه کنید. برای روشن سازی هم می تونید روشن سازی با لیزر و کربوکسی انجام بدین که ما در کلینیک انجام میدیم. میتونید تشریف بیارید

  • سلام خیر. منظور از هیجده سالگی اینه که رشد لابیاها متوقف شده باشه. در این صورت لابیاپلاستی که انجام بدین هیچ وقت نیازی به تکرار و ترمیم نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *