تنگ کردن واژن با آر اف در شیراز

تنگ کردن واژن با آر اف در شیراز

بسیاری از خانم هایی که چندین زایمان داشته یا به سن یائسگی رسیده اند، از شلی واژن و کاهش ارگاسم خود شکایت دارند. گشادی واژن آنها علاوه بر نارضایتی های جنسی خود و همسرشان باعث بروز ناراحتی های دیگری مثل عفونت های مکرر، بی اختیاری ادراری و غیره نیز می شود.
با خواندن این مقاله می توانید با یکی از بهترین روشهای غیرجراحی تنگ شدن واژن در شیراز یعنی لیفت واژن با آر اف هیگز آشنا شوید. تا پایان این مقاله همراه ما باشید. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

علائم شل شدن واژن

خانم هایی که دچار گشادی واژن هستند، معمولا در رابطه جنسی خود به ارگاسم نمی رسند. به دلیل کاهش حس جنسی دچار بی میلی جنسی نیز می شوند. البته گشادی واژن باعث کاهش حس جنسی همسر آنها نیز می شود. از دیگر علائم گشادی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرولاپس رحم یا مثانه
 • بی اختیاری ادراری
 • بدفرمی واژن

خانم هایی که دچار شلی واژن هستند بعدها دچار عوارضی مثل خشکی واژن و عفونت های مکرر واژینالی نیز می شوند.

چرا واژن گشاد می شود؟

درباره دلایل گشادی واژن می توان گفت که افزایش سن و شلی عضلات کف لگن از مهمترین عوامل گشادی واژن هستند.  البته گشادی واژن در بعضی از خانمها ممکن است ارثی باشد و این افراد به طور ژنتیکی نسبت به زنان دیگر عضلات شلی دارند که شامل عضلات واژن نیز می شود. دیگر دلایل گشادی واژن عبارتند از:

کاهش سطح استروژن: به دلیل تغییرات هورمونی و به خصوص بعد از یائسگی این مشکل در زنان بروز می کند.

زایمان های متعدد: زایمانهای واژینالی (طبیعی) پشت سر هم از مهمترین علل گشادی واژن است. به خصوص در زایمان هایی که سر نوزاد بزرگ است و یا نوزاد درشت باشد. گشادی واژن بعد از سرازین هم ممکن است به دلیل سنگین بودن جنین و یا دوقلو و چند قلوزایی اتفاق بیافتد.

یبوست مکرر: یبوست مزمن باعث فشار به عضلات کف لگن و ضعف آنها می شود. ضعف این عضلات در گشادی واژن نقش مهمی دارند.

امروزه خوشبختانه روشهای سریع و موثری برای درمان شلی واژن وجود دارد که بدون جراحی هستند. یکی از این روشها تنگ کردن واژن با آر اف واژینال است که در ادامه با این روش کاملا آشنا خواهید شد.

لیفت و تنگ کردن واژن با RF واژینال در شیراز

یکی از بهترین روشهای لیفت و تنگ کردن واژن بدون عمل جراحی و در مطب، استفاده از دستگاه آر اف واژن در شیراز است. این دستگاه با امواج رادیویی (رادیو فرکوئنسی) کار می کند. امواج rf به لایه های سطحی و عمقی بافت واژن نفوذ کرده و باعث ایجاد رگهای خونی جدید و خونرسانی بیشتر به واژن می شود.

در نتیجه، امواج رادیوفرکوئنسی RF باعث تحریک کلاژن سازی و ساخت الاستین در واژن شده و موجب استحکام دیواره واژن می شوند. بنابراین آر اف با تقویت عضلات واژن و لیفت آنها شلی واژن را رفع می کند. به همین دلیل است که پزشک زنان از این روش برای درمان قطعی گشادی واژن استفاده می کند.

عوارض لیفت واژن با هیگز

درمان با این روش هیچ عارضه جانبی ندارد. احساس کمی سوزش، خارش یا درد بعد از هر جلسه آر اف هیگز هم طبیعی است و خودبخود بعد از چند روز از بین می رود.

لیفت واژن با هیگز در شیراز

شما هم می توانید برای تنگ کردن واژن با آر اف هیگز در شیراز به خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، جراح زیبایی زنان مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه و رابطه جنسی و ارگاسم خود و همسرتان را بهبود دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت می توانید با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

مزایای درمان گشادی واژن با آر اف

استفاده از آر اف واژن نه تنها با لیفت واژن، بلکه به جوانسازی واژن نیز کمک می کند. امواج rf واژن باعث متعادل شدن PH طبیعی واژن و درمان عفونت واژینالی خانم ها می شود. دیگر مزایای آر اف برای رفع گشادی واژن عبارت است از:

 • افزایش حساسیت کلیتوریس که باعث افزایش ارگاسم در زنان می شود
 • افزایش لذت جنسی زوجین
 • درمان برخی دیگر از مشکلات واژن مثل سوزش، خارش، درد موقع نزدیکی
 • یک درمان سرپایی و غیر تهاجمی
 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • در مطب انجام می شود
 • کاهش سایز قابل توجه بعد از آراف
 • درمان سریع و قطعی در چند جلسه
 • رفع بعضی از علائم یائسگی مثل خشکی، آتروفی واژن

بیشتر بخوانید: درمان خشکی و آتروفی واژن در شیراز

رفع گشادی واژن با این روش نیازی به بستری شدن ندارد. بنابراین اگر در شهر دیگری جز شیراز زندگی می کنید، می توانید بلافاصله بعد از هر جلسه آراف به شهرتان برگردید و نیازی به ماندن در شیراز ندارید.

مراقبتهای قبل و بعد از تنگ کردن ناحیه تناسلی

مراقبت خاصی برای قبل از آراف نیاز نیست. فقط نباید عفونت واژینالی یا خونریزی واژینالی داشته باشید. چند روز بعد از پایان خونریزی پریودی، بهترین زمان مراجعه برای آر اف واژن است.

برای مراقبتهای بعد از تنگ کردن ناحیه تناسلی با آر اف هیگز هم نباید تا زمان احساس بهبودی، ورزشها یا کارهای سنگین انجام دهید. بعد از هر جلسه هیگز اگر احساس ناراحتی نمی کنید، می توانید رابطه جنسی داشته باشید.

تعداد جلسات تایتنینگ واژن با RF در شیراز

تعداد جلسات rf بستگی به شدت گشادی واژن و سرعت ترمیم بدن بیمار دارد. اما معمولا ۳ جلسه برای تایتنینگ واژن کافی است. فاصله بین جلسات آر اف یک ماه است تا بدن فرصت کافی برای ترمیم داشته باشد.

هر چند این روش یک درمان قطعی است، اما بهتر است سالانه یک جلسه ترمیمی آر اف انجام دهید تا نتیجه کار حفظ شود. بیشتر مراجعین، بعد از همان جلسه اول کاملا می توانند کاهش سایز واژن را حس کنند.

ماندگاری لیفت واژن با آر اف

نتایج درمان با آراف ماندگاری بالایی دارد. به خصوص اگر بعد از آر اف زایمان و بارداری نداشته باشید. چون بارداری و زایمان طبیعی نتیجه عمل را بهم می زند. بهتر است بعد از آخرین بارداری خود برای تایتنینگ واژن اقدام کنید.

هزینه تنگ کردن واژن با آر اف در شیراز

فاکتورهای زیادی بر هزینه آر اف واژن در شیراز تاثیر می گذارند. مثلا، هزینه آر اف شما در شیراز کمتر از انجام آن در تهران است. به همین دلیل خانمهای زیادی از استانهای جنوبی ترجیح می دهند rf واژن را در شیراز انجام دهند نه در تهران. فاکتورهای زیر نیز بر قیمت تنگ کردن واژن با هیگز موثرند:

هزینه تنگ کردن واژن با آر اف

 • انتخاب بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان در شیراز
 • شدت گشادی واژن
 • محل انجام (مطب یا کلنیک)
 • تعداد جلسات مورد نیاز
 • درخواست انجام عمل های زیبایی دیگر مثل روشن سازی واژن، هودکتومی، لابیاپلاستی در شیراز و غیره همزمان با تنگی واژن

مشخص است که هزینه این عمل های زیبایی به هزینه درمان گشادی واژن اضافه می شود. بنابراین هزینه درمان گشادی واژن برای همه خانمها یکسان نیست. برای تعیین هزینه ها لازم است توسط پزشک زنان ابتدا معاینه شوید.

برای تنگ کردن واژن با آر اف هیگز در شیراز می توانید به خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، بهترین جراح و متخصص زیبایی زنان در شیراز مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه درمان گشادی واژن با آر اف یا رزرو نوبت معاینه با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره رفع شل شدن واژن با آراف هیگز در شیراز

معمولا خانم هایی که برای رفع شلی واژن در شیراز به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه می کنند، سوالات زیر را از ما می پرسند:

تنگ کردن واژن با آراف برای دختران هم انجام می شود؟

خیر. پروب این دستگاه درون واژینالی است و باید وارد واژن شود. به همین خاطر برای دختران به کار نمی رود چون به پرده بکارت آنها صدمه می زند.

بهترین سن تنگ کردن واژن با RF چه سنی است؟

محدودیت سنی برای تنگ کردن واژن با آر اف نداریم و می توانید از ۲۰ تا ۵۰ و یا حتی ۷۰ سالگی هم از این روش برای تنگ شدن واژن استفاده کنید. البته این روش برای سنین ۲۰ تا ۵۰ خیلی بهتر جواب می دهد چون سرعت و قدرت ترمیم بدن بهتر است.

هر جلسه آراف تنگی واژن چقدر طول می کشد؟

حدود نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه. بستگی به میزان گشادی واژن دارد.

رابطه جنسی زیاد باعث گشادی واژن می شود؟

بافت واژن ارتجاعی است. یعنی موقع نزدیکی به طور موقت واژن گشاد و بعد از نزدیکی دوباره به حالت اول باز می گردد. پس رابطه جنسی نمی تواند باعث گشادی واژن شود. مگر اینکه رابطه جنسی خیلی زیاد و مکرر باشد.

دوره نقاهت بعد از تایتنینگ واژن با RF چقدر است؟

بعد از هر جلسه آر اف توصیه می کنم برای گرفتن نتیجه مطلوب، چند روز در منزل استراحت کنید.

چه خانمهایی نمی توانند تنگی واژن با هیگز را انجام بدهند؟

اگر باردار هستید یا از آیودی برای پیشگیری از بارداری استفاده می کنید یا پریودی هستید، نمی توانید تحت درمان با هیگز قرار بگیرید. خانمهایی که پروتزهای فلزی در بدن دارند یا مبتلا به بیماریهایی مثل بیماریهای خودایمنی هستند هم نمی توانند با این روش درمان کنند.

برای تنگ کردن واژن باید آزمایش بدهیم؟

بهتر است تست پاپ اسمیر را انجام بدهید که مطمئن باشید عفونت واژینالی، زخم، زگیل تناسلی یا مشکل دیگری ندارید.

از دستگاه آر اف هیگز می توان برای تمام درجات گشادی واژن استفاده کرد؟

خیر بعضی از درجات گشادی واژن طبق تشخیص ما با هیگز درمان می شود اما بعضی از درجات دیگر را باید با روشهای دیگر تنگ کردن مثل عمل تنگ کردن واژن در شیراز درمان کنید.

۱.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دکتر طباطبائیمشاهده نوشته ها

Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *