بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

عمل زیبایی واژن عمل زیبایی زنانه ای است که برای کوچک کردن لابیا مینورهای بزرگ و افتاده انجام می شود. اما میزان رضایت از این عمل در بین بانوانی که لابیاپلاستی را انجام می دهند، یکسان نیست. در این مقاله به علت تفاوت در نتایج عمل لابیاپلاستی و اینکه چرا تجربه عمل لابیاپلاستی در شیراز متفاوت است، خواهیم پرداخت. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

اهداف عمل زیبایی لابیاها

عمل زیبایی ناحیه تناسلی خانمها با هدف کوچک شدن لابیاهای مینور خیلی بزرگ که از لابیاماژورها بیرون زده و حالت افتاده و آویزان دارند، انجام می شود. اهداف دیگر این عمل عبارتند از:

  • قرینه کردن لابیامینورهای نامتقارن
  • رفع چین و چروکهای لبه های کوچک واژن
  • رفع تیرگی و سیاهی لابیاهای داخلی
  • زیبایی فرم واژن
  • افزایش اعتماد بنفس زنان در رابطه جنسی

همچنین مشکلات دیگری که به خاطر بزرگی لابیاها ایجاد شده اند با عمل زیبایی لابیاها برطرف می شوند. مثلا بروز عفونتهای ادراری یا واژینالی، تغییر مسیر ادرار، درد موقع نزدیکی، درد و سوزش واژن هنگام پوشیدن لباسهای تنگ و انجام بعضی از فعالیتها.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به واژن در شیراز

آیا از عمل لابیاپلاستی راضی هستید؟

بعضی از خانم ها از انجام عمل زیبایی آلت تناسلی زنانه خود راضی نیستند. چون با این عمل به اهداف بالا نرسیده اند. حتی در بعضی از موارد این خانمها بخاطر عدم مهارت و تجربه جراح دچار بیحسی جنسی، عفونت، نامتقارن شدن لابیاها و … شده اند.
در واقع، این اشتباهات ناشی از عدم مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز، اولویت دادن به پرداخت کمترین هزینه برای لابیاپلاستی یا ناآشنایی با فاکتورهای انتخاب مرکز لابیاپلاستی و متخصص جراحی واژن در شیراز است. در این مقاله با معرفی فاکتورهای مهم در داشتن بهترین تجربه عمل زیبایی واژن به شما کمک می کنیم.

ویژگی های یک مرکز خوب برای عمل لابیا در شیراز

زمانی که می خواهید برای عمل زیبایی واژن در شیراز اقدام کنید، حتما قبل از انجام این کار به نکات زیر توجه کنید:

بهترین پزشک متخصص جراحی زیبایی واژن در شیراز

یکی از فاکتورهای خیلی مهم برای رضایت از عمل لابیاپلاستی، انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز است. جراح شما باید تجربه لابیاپلاستی های موفق زیادی داشته باشد تا از مهارت و تجربه او مطمئن باشید. این جراحی بسیار مهم و ظریف است. بنابراین در انتخاب مرکز زیبایی باید تجربه متخصص جراحی لابیاپلاستی را هم در نظر بگیرید.
عدم مهارت جراح می تواند باعث نامتقارن شدن لابیاها، کوچک شدن زیاد لابیا، عدم تقارن کل اجزای بیرونی واژن، قطع اعصاب کلیتوریس و … شود. به علاوه ممکن است با عوارضی مثل عفونت خونریزی، باز شدن بخیه ها و … بعد از عمل مواجه شوید. تمام این موارد ناشی از عدم تجربه و مهارت جراح در انجام لابیاپلاستی است.

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان متخصص لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات و رزرو نوبت درشیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

متخصص جراحی زیبایی واژن در شیراز

تجهیزات مرکز زیبایی زنان

یکی از موارد مهم در مورد انتخاب بهترین مرکز عمل زیبایی واژن در شیراز، تجهیزات مرکز است. جراحی لابیاپلاستی به خاطر نیاز به بیهوشی در کلنیک یا بیمارستان انجام می شود. اما لابیاپلاستی با لیزر در شیراز در مطب انجام می شود. جدیدترین و بهترین تکنولوژی لیزر برای جراحی زیبایی زنان و به خصوص عمل قرینه سازی لابیاهای مینور، لیزر لیدی لیفت است.
این لیزر با امواج مادون قرمز کار می کند که بدون عارضه است. پرتوهای لیزر لیدی لیفت غیرتخریبی هستند و آب بافتهای واژن را تبخیر نمی کنند. بخاطر بالاتر بودن قدرت نفوذ این پرتوها نسبت به لیزهای دیگر، برشهای تمیزتری ایجاد می شود. شما در مرکز زیبایی زنان خورشید می توانید لابیاپلاستی را با لیزر لیدی لیفت در شیراز انجام دهید.

کیفیت مواد مصرفی

نخ بخیه یکی از موارد مهم در عمل زیبایی لابیا است. نخ های بخیه ای که برای واژن استفاده می شوند باید جذبی بوده و نیازی به کشیدن آنها نباشند. هرچه کیفیت این نخها بالاتر باشد از نتیجه عمل راضی تر خواهید بود، چون جای بخیه ها باقی نمی ماند.
همچنین محیط عمل قرینه سازی لابیاها باید استریل باشد تا دچار عفونت های بعد از عمل نشوید. لابیاپلاستی با لیزر با بیحسی موضعی انجام می شود. حتما باید پماد بیحسی موضعی از نوع باکیفیت آن باشد تا در طول عمل اثر آن از بین نرفته و شما را دچار درد و سوزش نکند.

مشاوره قبل از عمل زیبایی لابیا

مرکزی را انتخاب کنید که پزشک برای معاینه و مشاوره وقت می گذارد. درباره بیماریها و خواسته های شما سوال می کند. پزشک یا پرسنل آن مرکز باید درباره مراقبتهای بعد از عمل و عوارض عمل لابیا باید کاملا وقت بگذارند. درباره کارهایی که قبل از عمل باید انجام شود نیز باید به شما توضیحات لازم را بدهند.
به علاوه ممکن است به جراحی های زیبایی دیگری نیاز داشته باشید که در این موارد باید جراح به شما توضیح دهد. یکی از این جراحی ها که گاهی اجتناب ناپذیر است، عمل هودکتومی است.چون با کوچک شدن لابیاها، ممکن است کلیتوریس حالت بیرون زده و بدی داشته باشد و در کنار لابیاپلاستی این عمل هم باید انجام شود.

بیشتر بخوانید: عمل هودکتومی در شیراز

عکس قبل و بعد از عمل کوچک کردن لابیاها

در بهترین مراکز عمل لابیاپلاستی در شیراز، حتما آلبوم جراحی های زیبایی وجود دارد. در این آلبومها می توانید عکسهای قبل و بعد از عمل زیبایی لابیا را که جراح مورد نظرتان انجام داده ببینید. دیدن نتیجه عمل های قبلی می تواند در انتخاب بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز و نیز بهترین جراح زیبایی واژن به شما کمک کند.
توجه به این فاکتورها در رضایت از عمل لابیاپلاستی نقش بسزایی دارند. با در نظر گرفتن این نکات می توانید بهترین مرکز را برای عمل کوچک کردن لابیاها در شیراز انتخاب کنید و از نتیجه عمل خود راضی باشید.

هزینه عمل لابیا در بهترین مرکز زیبایی واژن در شیراز

انجام عمل کوچک کردن لابیاها در بهترین مراکز زیبایی زنان هزینه های شما را کمی بالاتر می برد. اما افزایش قیمت در این مراکز مربوط به موارد زیر است:

  • انجام عمل توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز
  • استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات برای نماندن جای بخیه ها و گرفتن بهترین نتیجه از عمل لابیا

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

با این حال هزینه لابیاپلاستی در شیراز توسط بهترین جراحان نسبت به هزینه های تهران مقرون به صرفه تر است. در ضمن، انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن شما را از انجام عمل های سنگین و پر هزینه ترمیمی بی نیاز می کند و از نتیجه عمل خود راضی هستید. این فاکتورها در واقع به کاهش هزینه های عمل لابیاپلاستی تان کمک می کنند.

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی در شیراز با لیزر لیدی لیفت، شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات درباره قیمت لابیاپلاستی در شیراز یا رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

عمل کوچک کردن و قرینه سازی لابیامینور یک عمل مهم و ظریف است که اگر درست انجام نشود از نتیجه آن ناراضی خواهید بود. در صورت نیاز به جراحی ترمیمی مجبورید هزینه های بیشتری نسبت به جراحی اول بپردازید. بنابراین انتخاب بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز می تواند به رضایت شما از عمل و کاهش هزینه هایتان کمک کند.
در نظر گرفتن فاکتورهایی مثل جراح متخصص زیبایی واژن، کیفیت مواد مصرفی و تجهیزات عمل لابیا، کیفیت مشاوره های قبل از عمل و … می توانند به شما در انتخاب مرکز زیبایی واژن کمک کنند. بی توجهی به این موارد، علت عدم رضایت از عمل لابیاپلاستی در بعضی از خانم ها است که به بهای هزینه پایین تر خود را به دردسر انداخته اند.

اگر سوالی درباره انتخاب بهترین مرکز یا جراح لابیاپلاستی در شیراز سوالی دارید، آنها را در بخش نظرات این مقاله بفرستید. خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح متخصص زیبایی واژن در شیراز به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

۳.۲/۵ - (۲۰ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۲ دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *