بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

عمل زیبایی واژن یک جراحی پلاستیک برای کوچک کردن لابیا مینورهای بزرگ و افتاده واژن است. اما میزان رضایت از این جراحی در بین بانوانی که آن را انجام می دهد، یکسان نیست. ما در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا تجربه عمل لابیاپلاستی در شیراز در افراد مختلف متفاوت است. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

هدف عمل لابیاپلاستی

هدف اصلی عمل زیبایی واژن، کوچک کردن لابیا مینورهای خیلی بزرگی است که باعث درد و ناراحتی واژن می شوند. دیگر اهداف لابیاپلاستی عبارتند از:

 • قرینه سازی لابیامینورها در دو طرف
 • رفع تیرگی و سیاهی لابیامینورها با برداشتن چین های اضافی
 • زیبایی فرم واژن
 • افزایش اعتماد بنفس زنان در رابطه جنسی
 • درمان دردهای مقاربتی
 • جلوگیری از عفونتهای مکرر واژن
 • جلوگیری از تغییر مسیر ادرار به خاطر بزرگی لابیاها

رفع درد و سوزش واژن هنگام پوشیدن لباسهای تنگ و برخی ورزشها نیز از جمله اهدافی هستند که با این جراحی می توانید به آنها دست یابید.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به واژن در شیراز

میزان رضایت از عمل لابیاپلاستی

بعضی از خانم ها از نتیجه عمل زیبایی واژن خود راضی نیستند چون با این جراحی نتوانسته اند به اهداف بالا برسند. حتی گاهی بخاطر عدم مهارت و تجربه جراح دچار مشکلات زیر شده اند:

 • عدم تقارن لابیاها
 • زیاد برداشته شدن لابیاها
 • کم برداشته شدن لابیاها و نیاز به عمل ترمیمی
 • بیحسی لابیاها به طور دائمی (بسیار نادر)

این مشکلات معمولا به دلیل عدم مراجعه به جراح متبحر در زمینه لابیاپلاستی رخ می دهند. شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر طباطبایی در شیراز (یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی در شیراز) با سابقه بیش از چند هزار عمل لابیاپلاستی موفق، از بروز این عوارض در امان باشید.

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر لیدی لیفت در شیراز شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان متخصص لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبایی در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات و رزرو نوبت درشیراز می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

متخصص جراحی زیبایی واژن در شیراز

ویژگی های یک مرکز خوب برای عمل لابیا در شیراز

برای انتخاب بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز باید به نکات زیر توجه کنید:

تجهیزات مرکز زیبایی

برای انتخاب بهترین مرکز عمل زیبایی واژن در شیراز، باید تجهیزات آن را در نظر بگیرید. مثلا لابیاپلاستی با لیزر در شیراز را می توان با انواع لیزرهای CO2 انجام داد. ولی پیشرفته ترین انواع این لیزرها می توانند برشهای تمیزتری ایجاد کنند.

در حال حاضر، لیزر لیدی لیفت در شیراز جدیدترین و نسل لیزرهای CO2 است که می توانید جراحی خود را با آن انجام دهید. بعضی از لابیاها برای برش به آر اف سرجری نیاز دارند و لیزر جوابگو نیست. پس مجهز بودن کلینیک یک امتیاز مهم است.

استریل بودن مطب

برای لابیاپلاستی با لیزر یا با RF سرجری مطبی را انتخاب کنید که تمیز و استریل باشد. چون عفونت بعد از لابیاپلاستی یکی از عوارض این جراحی است که می تواند به خاطر جراحی در محیط غیر استریل و استفاده از وسایل ضدعفونی نشده رخ دهد.

توجه: البته چنین مشکلی بیشتر مربوط به عدم رعایت مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی است تا غیر استریل بودن محیط.

کیفیت وسائل مصرفی

نوع و کیفیت نخ بخیه و برند آن یکی از موارد مهمی است که در نتیجه عمل زیبایی لابیا تاثیرگذار است. به مرکزی مراجعه کنید که در این جراحی از بهترین نخ های بخیه جذبی استفاده می کنند و نیازی به کشیدن آن ندارید.

هرچه کیفیت این نخها بالاتر باشد از نتیجه عمل راضی تر خواهید بود و احتمال ماندن جای بخیه یا ایجاد اسکار کمتر می شود.

مشاوره قبل از عمل زیبایی لابیا

مشاوره ای که قبل از جراحی دریافت می کنید در کاهش نگرانی ها و رضایت نهایی شما خیلی مهم است. پس مرکزی را انتخاب کنید که:

 • پزشک برای معاینه و مشاوره شما وقت می گذارد.
 • درباره بیماریها و خواسته های شما سوال می کند.
 • پزشک یا پرسنل آن مرکز درباره مراقبتهای قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی توضیحات لازم را ارائه می کنند.
 • در مورد عوارض عمل لابیا و روند کار به شما توضیح می دهد.

اگر لازم است در کنار این جراحی، عمل های زیبایی دیگر را هم انجام دهید، به سوالات شما در این مورد نیز به خوبی پاسخ می دهند.

بیشتر بخوانید: عمل هودکتومی در شیراز

عکس قبل و بعد از لابیاپلاستی

در بهترین مراکز لابیاپلاستی در شیراز، حتما آلبوم جراحی های زیبایی وجود دارد. در این آلبومها می توانید عکسهای قبل و بعد از عمل زیبایی واژن را که جراح مورد نظرتان انجام داده ببینید. دیدن نتیجه عمل های قبلی می تواند به شما در انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن و بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز کمک کند.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در شیراز

همانطور که گفتیم انتخاب بهترین پزشک متخصص جراحی زیبایی واژن در شیراز می تواند به نتایج رضایت بخش از جراحی تان کمک کند. به کمک فاکتورهای زیر می توانید بهترین دکتر لابیاپلاستی شیراز را پیدا کنید:

حسن شهرت

یک دکتر خوب لابیاپلاستی در زمینه این جراحی از شهرت خوبی برخوردار است و بیماران قبلی او نظرات مثبتی در مورد جراحی و معاینات بعد از عمل دارند. برای اطلاع از حسن شهرت جراحتان می توانید از مراجعین قبلی ایشان سوال کنید.

تجربه جراح

جراحی را برای عمل زیبایی واژن انتخاب کنید که در این زمینه سالها تجربه دارد و عمل های متعدد و موفقی داشته است.

مهارت جراح

یک جراح لابیاپلاستی ماهر به انواع تکنیکهای برش لابیا و بخیه زدن تسلط دارد و طبق تجربه ای که دارد همیشه بهترین تکنیک ها را با توجه به شرایط لابیاهایتان انتخاب می کند. یک دکتر خوب لابیاپلاستی در شیراز به خوبی می داند که چقدر باید بافت لابیا را برداشت که کم یا زیاد نباشد یا نتیجه کار نامتقارن نشود.

دانش و تخصص

تسلط و آشنایی کامل جراح به آناتومی واژن نه تنها کمک می کند دچار آسیب دیدگی اعصاب جنسی نشوید، بلکه نتیجه عمل شما هم زیباتر و مطلوب تر می شود. برای اطمینان در این مورد می توانید گواهی های تخصصی پزشک را در مطب او ببینید و دوره های داخلی و خارجی که شرکت کرده را مشاهده کنید. این موارد خود مهر تاییدی بر تخصص و به روز بودن جراح شما هستند.

هزینه عمل لابیا در بهترین مرکز زیبایی واژن در شیراز

انجام عمل کوچک کردن لابیاها در بهترین مراکز لابیاپلاستی در شیراز هزینه های شما را کمی بالاتر می برد. علت افزایش هزینه های این مراکز مربوط به موارد زیر است:

 • انجام عمل توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز
 • استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات برای نماندن جای بخیه ها
 • مهارت پزشک در تکنیک های بخیه زدن که مانع اسکار دادن و باز شدن بخیه ها می شود.
 • تجهیزات پیشرفته مطب

با این حال هزینه لابیاپلاستی در شیراز توسط بهترین جراحان کمتر از قیمت عمل زیبایی واژن در تهران و مقرون به صرفه تر است.
نکته خیلی مهم: انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز شما را از انجام عمل های سنگین و پر هزینه ترمیم لابیاپلاستی بی نیاز می کند.

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

برای رضایت از عمل لابیاپلاستی در شیراز با لیزر لیدی لیفت، شما هم می توانید از تخصص و تجربه یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی شیراز، خانم دکتر سيده مرضيه طباطبایی در مرکز زیبایی زنان خورشید بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات درباره قیمت لابیاپلاستی در شیراز یا رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

عمل لابیاپلاستی یک جراحی حساس و ظریف است که اگر درست انجام نشود از نتیجه آن ناراضی خواهید بود و در صورت نیاز به جراحی ترمیمی مجبورید هزینه بیشتری نسبت به جراحی اول بپردازید.

بنابراین با در نظر گرفتن فاکتورهای انتخاب بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز و نیز بهترین دکتر لابیاپلاستی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، می توانید نتیجه رضایت بخشی از جراحی خود داشته باشید.

اگر سوالی درباره انتخاب بهترین مرکز یا جراح لابیاپلاستی در شیراز سوالی دارید، آنها را در بخش نظرات این مقاله بفرستید. خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح متخصص زیبایی واژن در شیراز به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

۳.۲/۵ - (۲۸ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۱۸ دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *