تزریق ژل به واژن در شیراز + هزینه

تزریق ژل به واژن

پوست چروکیده و تیره واژن ظاهر ناخوشایندی دارد و باعث خجالت و کاهش اعتماد بنفس زنان در روابط زناشویی ظاهر واژن حتی به مرور باعث کاهش میل جنسی زوجین می شود. جهت رفع این مشکل، روشهای مختلفی برای جوانسازی واژن در شیراز وجود دارد.
به کمک این روشها که اغلب بدون عمل جراحی هستند، می توانید به سرعت شاهد تپل شدن واژن و رفع چروک ناحیه تناسلی خود باشید. یکی از پرطرفدارترین روشهای حجم دهی به واژن، تزریق ژل به واژن یا همان بوتاکس واژن است که در این مقاله به طور کامل به آن خواهیم پرداخت. برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

دلیل چروک شدن لبهای واژن چیست؟

لابیاهای ماژور از لابیامینورها و دهانه واژن حفاظت کرده و نقش مهمی در زیبایی واژن دارند. اما افزایش سن یا به دلایل ارثی، لابیاها دچار شلی و افتادگی می شوند. البته موارد دیگری هم می توانند علت چروک واژن باشند. مثلا:

 • تغییرات وزنی ناگهانی
 • حاملگی و زایمان طبیعی
 • شل شدگی واژن به خاطر لاغری زیاد

همچنین، کاهش ذخایر چربی بدن در اثر تغییرات هورمونی یا برخی بیماریها و مصرف بعضی از داروها نیز علت چروک شدن اطراف واژن هستند.

روشهای درمان چروک واژن در شیراز

برای حجیم کردن لابیاماژور، جوانسازی واژن و رفع چروک واژن در شیراز روشهای مختلف پزشکی وجود دارد. این روشها عبارتند از:

 • تزریق چربی: در این روش، از چربی بدن شخص برای تپل کردن واژنی که چروکهای زیاد دارد، استفاده می شود.
 • تزریق ژل: از تزریق ژل برای رفع چروک و تیرگی واژن در مواردی استفاده می شود که نیازی به حجیم کردن زیاد لابیاها نباشد.
 • لابیاماژور پلاستی: اگر شلی واژن در حدی باشد که با روشهای غیرجراحی برطرف نشود، با عمل لابیاماژورپلاستی در بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز، چینهای پوست واژن برداشته می شوند.

می توانید برای رفع چروک لبهای واژن با عملهای زیبایی بالا به یک جراح متخصص زیبایی زنان در شیراز مراجعه کنید. یکی از بهترین مراکز زیبایی زنان در شیراز، کلنیک زیبایی زنان خورشید است که جراحی های زیبایی آن توسط پزشک متخصص زنان و یکی از بهترین جراحان زیبایی واژن در شیراز انجام می شود.

برای رفع چروک لبه های واژن با تزریق ژل در شیراز، می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه و از مهارت و تجربه خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در این زمینه بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل به واژن یا رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

نحوه تزریق ژل به ناحیه تناسلی در شیراز

برای تزریق ژل به واژن و رفع چروک لبهای واژن، قبل از هر کاری، لابیاهای شخص ضدعفونی می شوند. سپس لابیاها بدون بیهوشی و فقط با بیحسی های موضعی کرخت شده و با سرنگ مخصوصی، به نقاط مورد نظر لابیاها ژل تزریق می شود.
مدت زمان لازم جهت تزریق ژل به لابیا و حجم دهی به واژن از حدود ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت متغییر است. در واقع، جوانسازی واژن با تزریق ژل یک عمل سرپایی است که در مطب انجام می شود.

نحوه تزریق ژل به واژن

رفع چروک لبهای واژن با تزریق ژل برای چه زنانی مناسب است؟

زنانی کاندید حجیم شدن لابیاماژور با تزریق ژل به واژن هستند که پوست ناحیه تناسلی شان دچار تیرگی و چین و چروک شده اما چروکها زیاد نیستند. همچنین:

 • کسانی که لاغر هستند و چربی زیادی برای برداشتن جهت تپل شدن واژن با تزریق چربی ندارند.
 • کسانی که لابیای لاغر دارند و به دنبال لابیاهای تپل تر و سفت تری هستند.
 • کسانی که خیلی لازم نیست لابیاهایشان حجیم شود.

چه زنانی نباید تپل شدن واژن با تزریق ژل را انجام دهند؟

زنان باردار یا شیرده و افرادی که به ژل حساسیت دارند، نباید حجم دهی به واژن را با تزریق ژل به لابیا انجام دهند. همچنین در موارد زیر نباید تپل شدن واژن با ژل صورت گیرد:

 • وجود زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی
 • مصرف داروهای خاص
 • وجود هر نوع عفونت واژینالی
 • ضعف سیستم ایمنی
 • ابتلا به بیماری خود ایمنی، آسم، دیابت، دارای سابقه لخته شدگی خون، سکته قلبی یا مغزی و …

بیشتر بخوانید: درمان زگیل تناسلی در شیراز

فواید تزریق ژل به لابیاماژور

حجیم کردن لابیاهای ماژور و بازگشت زیبایی و اعتماد بنفس جنسی زنان از مهمترین فواید جوانسازی لابیاهای ماژور و رفع چروکهای واژن است. دیگر فواید چاق شدن واژن با تزریق ژل به لابیاماژور عبارتند از:

 • روشن تر شدن واژن
 • مشاهده نتیجه تزریق در کمتر از دو ساعت
 • بدون دوره نقاهت
 • بدون درد و خونریزی
 • درمان آتروفی (کاهش حجم لابیاها)
 • سفت شدن لابیا و رفع شلی آن

همچنین، درمان چروک لبهای واژن در یک جلسه انجام شده و نیازی به بستری شدن ندارد. بنابراین بانوان ساکن دیگر استانهای جنوبی هم می توانند تزریق ژل به بیکینی را در شیراز انجام دهند و سریعا به شهرشان برگردند.

آمادگی قبل از رفع چروک واژن با ژل

اگر مبتلا به بیماری خاص یا آلرژی خاصی هستید، حتما باید قبل از درمان چروک لبهای واژن با ژل در این مورد به پزشکتان اطلاع دهید. همچنین باید:

 • باید قبل از رفع چروک لبهای واژن اگر عفونت واژن دارید، آنرا درمان کنید.
 • مصرف آسپرین را ۵ روز قبل از تزریق ژل به لابیاماژور باید قطع کنید.
 • قبل از تزریق باید زیاد آب بخورید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به ناحیه تناسلی

بعد از تزریق باید آب فراوان بنوشید و داروهای آنتی بیوتیک تجویز شده را سر موقع مصرف کنید. دیگر مراقبتهای بعد از تزریق ژل به واژن را نیز رعایت کنید. مثلا:

 • بعد از تزریق ژل بلافاصله رانندگی نکنید.
 • لابیاها را بعد از تزریق نباید دستکاری کرده یا ماساژ دهید.
 • مراقب باشید دچار یبوست نشوید و حتما در طول روز مواد غذایی فیبردار بخورید.
 • تا یک هفته بعد از حجیم شدن لابیاماژور با ژل نباید دخانیات یا الکل مصرف کنید.

همچنین بعد از تزریق ژل به لابیاماژور، برای جلوگیری از جابجایی ژل نباید تا دو هفته بعد از تزریق رابطه جنسی داشته باشید یا ورزش و فعالیت سنگین انجام دهید.

دکتر خوب برای تزریق ژل در شیراز

برای داشتن لابیاهای یک دست، حجیم و زیبا حتما به یک دکتر خوب برای تزریق ژل به واژن در شیراز مراجعه کنید. زیرا عدم مهارت و تجربه تزریق بوتاکس در لابیاها همان عوارض و بدشکلی های تزریق ژل را در نواحی دیگر بدن مثل صورت دارد.

متخصص تزریق ژل به واژن
برای رفع چروکهای واژن با تزریق ژل به لبیاها در شیراز می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه کنید. خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی یکی از با سابقه ترین جراحان زیبایی زنان در شیراز هستند. ایشان با انجام صدها عمل زیبایی واژن مثل تپل کردن واژن با چربی، سفید کردن واژن، لابیاپلاستی با لیزر در شیراز و غیره یکی از بهترین متخصصان جوانسازی واژن در شیراز هستند.

برای رضایت از نتیجه تزریق ژل به واژن، شما هم می توانید از مهارت و تجربه خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، یکی از بهترین جراحان زیبایی زنان در شیراز بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل به واژن یا رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

هزینه تزریق ژل به واژن در شیراز

هزینه بوتاکس واژن به فاکتورهای متعددی مثل حجم لابیاها، میزان چین و چروک لبیا و حجم ژل مورد نیاز بستگی دارد. معمولا ۲ سی سی ژل برای تزریق کافی است اما اگر بخواهید لابیاها تپل تر شوند باید ژل بیشتری تزریق شود. این ژلها وارداتی بوده و با بالا رفتن قیمت ارز، قیمت آنها نیز بیشتر می شود.
به علاوه انجام عملهای زیبایی دیگر مثل تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی یا روشن سازی واژن در شیراز همزمان با درمان چروک واژن به هزینه هایتان اضافه می کند. البته انجام همزمان چند عمل با یکدیگر، در کل، هزینه های زیبایی واژن را کاهش می دهد.

سوالات رایج درباره بوتاکس واژن در شیراز

در این بخش به سوالات مکرر شما از خانم دکتر طباطبایی درمورد بوتاکس واژن و هزینه تزریق ژل به واژن در شیراز پرداخته ایم.

تزریق ژل، روشن سازی بیکینی رو هم انجام میده؟

بله. از بین رفتن چروکها و چاق شدن واژن باعث روشن تر شدن آن می شود. اما اگر تیرگی ناشی از چروک نباشد و قصد روشن سازی دارید باید روشهای سفید کردن واژن را انجام دهید.

آیا بیمه ها هزینه تزریق ژل به واژن را پوشش می دهند؟

خیر. چون این عمل جز عمل های زیبایی بوده و بیمه ها هزینه آن را تحت پوشش قرار نمی دهند.

تزریق ژل برای دختران باکره هم انجام می شود؟

بله. چون روی پوست واژن است و کاری به داخل واژن ندارد، آسیبی به بکارت نمی زند.

بوتاکس ناحیه تناسلی زنان چه عوارضی دارد؟

کمی درد، تورم، التهاب، کبودی یا قرمزی بعد از درمان چروک واژن با تزریق ژل عادی است و بعد از چند روز برطرف می شود. اما اگر درد یا عفونت شدید دارید باید به پزشکتان سریعا مراجعه کنید.

عکس قبل و بعد تزریق ژل به واژن رو میشه برام بفرستید؟

خیر. به دلیل موارد اخلاقی ممکن نیست. فقط می توانید با مراجعه به مطب از آلبوم عکسهای قبل و بعد از تزریق ژل به واژن و سایر جراحی های زیبایی زنانه که انجام داده ام، دیدن کنید.

برای درمان چروک واژن، تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

هر دو خوب هستند اما اینکه چه روشی بهتر است را پزشک تشخیص می دهد. حجم لابیاها و میزان تزریق چربی یا ژل تعیین کننده روش درمان چروک واژن است.

از چه ژلی برای تزریق به واژن استفاده می شود؟

از ژلهای نیمه موقت مخصوص واژن (هیالورونیک اسید) که مورد تایید وزارت بهداشت هستند. این ژلها تا یکسال ماندگاری دارند. من در مطبم از بهترین برندها و بالاترین کیفیت ژلهای بازار استفاده می کنم.

میتوانم عملهای زیبایی دیگری را همزمان با بوتاکس بیکینی انجام بدهم؟

بله. می توانید اما موقع معاینه باید با پزشکتان در این باره صحبت کنید. چون برخی از این علمهای زیبایی باید در کلنیک انجام شوند، نه در مطب.

تزریق چربی و ژل به واژن چه فرقی دارند؟

تزریق ژل ماندگاری بالایی ندارد و حجم زیادی را نمی تواند پر کند و برای حجم دهی های کم مناسب است. اما تزریق چربی به واژن تا ۵ سال ماندگاری دارد و حجم بیشتری را پر می کند.

اگر شما هم سوالی درباره حجیم شدن لابیاماژور با تزریق ژل به واژن در شهر شیراز دارید می توانید در بخش نظرات این مقاله سوالات خود را مطرح کنید.

۳.۶/۵ - (۱۱ امتیاز)

دکتر طباطبائیمشاهده نوشته ها

Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *