تزریق ژل به نقطه جی در شیراز

تزریق ژل به نقطه جی

یکی از راههای رسیدن به ارگاسم در زنان، تحریک کلیتوریس است که به آن ارگاسم کلیتورال می گویند. راه دیگری که با آن می توانید یک ارگاسم قوی را تجربه کنید، ارگاسم واژینال است که با دخول و تحریک نقطه جی ایجاد می شود. تحریک این نقطه می تواند باعث انزال در زنان شود.
در این مقاله، قصد داریم به موضوع ارگاسم واژینالی و راههای تقویت نقطه جی در زنان بپردازیم. در پایان نیز می توانید پاسخ دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح و متخصص زنان را به مهمترین سوالاتی که درباره تحریک نقطه جی پرسیده می شوند، بخوانید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

اهمیت G spot در زنان

نقطه جی بعد از کلیتوریس مهمترین نقطه تحریک پذیر در زنان است که تحریک آن تا ۱۰۷% ارگاسم زنان را بهبود می دهد. تحریک این ناحیه باعث تحریک جنسی بیشتر و ارگاسم قوی تر در زنان می شود. نقطه جی، بخشی از شبکه کلیتوریال است که تحریک کردن آن مثل این است که کلیتوریس را تحریک کنید.

نداشتن نقطه جی

بعضی از زنان به طور طبیعی نقطه جی ندارند. اما آنها هم می توانند به ارگاسم برسند. چون تنها ۱۸ درصد از زنان فقط با دخول و ارگاسم واژینال، می توانند ارگاسم را تجربه کنند. اما اغلب زنان رسیدن به اوج لذت جنسی را با ارگاسم کلیتورال، پیش نوازی و … تجربه می کنند.

نقطه جی زنان کجاست؟

نقطه جی در زنان یک نقطه نیست و یک محدود به طول ۲.۵ تا ۷ سانتی متر است. این محدوده در داخل واژن و در سقف دیواره جلویی آن قرار دارد. بافت این ناحیه از واژن زبر بوده و حالتی برجسته و گرد دارد که براحتی می توان تفاوت آن را از بافت نرم و صاف بقیه قسمتهای واژن تشخیص داد.

نحوه پیدا کردن نقطه جی در زنان

برای پیدا کردن جی پوینت ابتدا باید مثانه را خالی کنید. چون تحریک این ناحیه باعث نشت ادرار می شود. سپس دراز بکشید. در حالی که کف دست رو به بالا است، انگشت وسط را کمی خم کنید و آن را تا بند دوم انگشت وارد واژن کنید. می توانید برای پیدا کردن نقطه G از همسرتان کمک بگیرید.

چرا نمی توانم نقطه G را پیدا کنم؟

بعضی از خانمها یا همسرشان نمی توانند نقطه جی را پیدا کنند. در واقع بهترین زمان برای پیدا کردن نقطه جی وقتی است که کاملا تحریک شده باشید. تا زمانی که تحریک نشوید این نقطه برجسته نمی شود. علل دیگر پیدا نکردن نقطه G عبارتند از:

 • به اندازه کافی بزرگ نشدن نقطه جی موقع تحریک جنسی (این مشکل با تقویت نقطه جی برطرف می شود.)
 • نداشتن نقطه جی
 • متفاوت بودن میزان تحریک این نقطه طی سیکل قاعدگی و تغییرات هورمونی زنان

تقویت نقطه جی در زنان چطور انجام می شود؟

یکی از بهترین و موثرترین روشهای درمان بی میل جنسی و افزایش ارگاسم در زنان، تقویت محدوده جی در آنها است. جراح زیبایی زنان با تزریق ۱.۵ تا ۲.۵ سی سی ژل مخصوص واژن به این نقطه، تحریک پذیری جی اسپات را بیشتر می کند. به گفته خانم دکتر مرضیه طباطبایی این عمل زیبایی را می توان ظرف ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در مطب انجام داد.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به واژن در شیراز

تقویت نقطه جی

شما هم می توانید برای تقویت نقطه جی در شیراز از مهارت و تجربه خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، متخصص زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه ها و رزرو نوبت با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

مزایای تقویت G Point

تزریق به نقطه جی باعث بزرگتر و برجسته تر شدن آن شده و این نقطه برای تحریک، بیشتر در دسترس قرار می گیرد. از مزایای تزریق نقطه جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود روابط زناشویی
 • افزایش ارگاسم در زنان
 • رفع بی میلی یا کاهش میل جنسی در زنان
 • اثربخشی سریع بعد از تزریق
 • یک عمل سرپایی است و بدون نیاز به بستری شدن
 • بدون درد و خونریزی
 • بدون هیچ عارضه ای

در حالت عادی در بعضی از پوزیشن های جنسی، محدوده G تحریک می شود اما بعد از تزریق ژل به جی اسپات، این نقطه در هر پوزیشنی قابل تحریک است.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به جی پوینت

تزریق ژل به جی اسپات به مراقبت خاصی نیاز ندارد. فقط تا ۳ روز بعد از تزریق ژل نباید کارهای زیر را انجام دهید:

 • دستکاری ناحیه تزریق
 • ماساژ واژن
 • استحمام با آب داغ یا نشستن در وان آب گرم
 • رابطه جنسی

انجام این کارها باعث جابجایی ژل از محل تزریق می شوند.

مدت ماندگاری تزریق ژل به G-Spot

مدت ماندگاری ژل بستگی به نوع و سرعت جذب ژل در بدن دارد. ژل به طور طبیعی در بعضی از افراد کندتر و در بعضی سریعتر جذب بدن می شود. به همین دلیل مدت ماندگاری در زنان مختلف متفاوت است. اما به طور میانگین، تقویت نقطه جی با ژل نیمه موقت واژن حدود ۶ ماه تا یکسال دوام دارد.

بهترین دکتر تزریق G Point در شیراز

اگر مایل به تقویت نقطه جی در شیراز هستید، می توانید این عمل زیبایی را در بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز توسط دکتر سیده مرضیه طباطبایی، متخصص و جراح زنان انجام دهید. تزریق ژل در مطب ایشان با بهترین کیفیت ژل از برندهای معتبر انجام می شود که مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند.

هزینه تزریق ژل به نقطه جی در شیراز

به طور کلی هزینه تزریق ژل به نقطه جی در شیراز نسبت به شهری مثل تهران بسیار کمتر است. هزینه این عمل  زیبایی برای خانمهای مختلف متفاوت است. چون فاکتورهای زیر بر هزینه تزریق ژل به نقطه G آنها تاثیر می گذارند:

 • برند ژل
 • مقدار ژل تزریقی
 • انجام دادن عمل های زیبایی دیگر مثل عمل هودکتومی همزمان با تقویت جی پوینت
 • قیمت ارز (بدلیل وارداتی بودن این ژلها)

برای تعیین هزینه تزریق ژل به نقطه جی می توانید با مشاور زیبایی مطب خانم دکتر طباطبایی صحبت کنید. در ضمن، تقویت نقطه جی یک عمل زیبایی محسوب می شود و تحت پوشش بیمه و بیمه تکمیلی قرار ندارد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل به نقطه جی در شیراز توسط خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح زیبایی زنان با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

هزینه تزریق ژل به نقطه جی

سوالات رایج درباره تقویت نقطه G در زنان

خانم هایی که برای بهبود ارگاسم به کلنیک زیبایی زنان خورشید در شیراز مراجعه می کنند، درباره تزریق G-Point سوالات زیر را از دکتر سیده مرضیه طباطبایی، متخصص زیبایی زنان می پرسند:

آیا تقویت جی اسپات را می توان همزمان با عملهای زیبایی ناحیه تناسلی انجام داد؟

بله می توانید این عمل را همزمان با عمل هودکتومی، عمل لابیاپلاستی، تزریق ژل یا چربی به واژن نیز انجام دهید.

همه خانم ها می توانند تزریق G-Point را انجام دهند؟

خیر این عمل زیبایی برای دختران باکره، زنان باردار یا شیرده ممنوع است. زنانی که عفونت واژینالی یا ادراری دارند یا به ژل حساسیت دارند نیز نمی توانند این عمل را انجام دهند.

علت بزرگ شدن نقطه جی در زنان چیست؟

زمانی که جی پوینت به اندازه کافی تحریک شود، اندازه آن بزرگتر از یک نخود فرنگی می شود. با رفع حالت برانگیختگی، دوباره این نقطه به اندازه اول بر می گردد.

آیا دوباره می توانم تقویت نقطه جی با ژل را انجام دهم؟

بله هر تعداد مرتبه که بخواهید این کار را انجام دهید مشکلی ندارد. با جذب شدن ژل می توانید دوباره برای تزریق جی پوینت اقدام کنید.

من ساکن بوشهر هستم، آیا بعد از تزریق باید در شیراز بمانم یا نه؟

این یک عمل سرپایی است و بعد از تزریق ژل به جی اسپات می توانید بلافاصله به شهرتان برگردید.

تقویت نقطه جی زنان با چند جلسه انجام می شود؟

تزریق ژل در یک جلسه است. بعد از جذب ژل توسط بدن می توانید دوباره برای تجدید آن اقدام کنید.

دختران هم می توانند نقطه جی را پیدا کنند؟

خیر. چون برای این کار باید انگشتان خود را وارد واژن کنید و پرده بکارت آسیب می بیند.

تقویت نقطه جی درد دارد؟

 خیر. قبل از تزریق ژل از بی حسی موضعی استفاده می کنیم و هیچ دردی موقع تزریق حس نمی کنید.

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل به نقطه جی چقدر است؟

دوره نقاهت کوتاهی دارد. بعد از تزریق می توانید به زندگی عادی تان برگردید و نیازی به استراحت در منزل ندارید.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق ژل به نقطه جی و تقویت نقطه G دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله بپرسید. خانم دکتر طباطبایی در اسرع وقت به سوالات شما در این صفحه پاسخ می دهند.

۴/۵ - (۷ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *