تزریق چربی به واژن در شیراز + هزینه

تزریق چربی به واژن

به پوست بیرونی واژن که روی سطح بدن قرار دارد لابیا ماژور گفته می شود. در اثر تغییرات هورمونی یا وزنی، بالارفتن سن، مصرف برخی داروها و ابتلا به برخی بیماریها، ذخیره چربی واژن کم می شود. در نتیجه لابیاها حالت شل و افتاده پیدا کرده و سفتی و زیبایی قبلی خود را از دست می دهند.
در این مقاله با تزریق چربی به واژن در شیراز آشنا می شوید. این عمل زیبایی زنانه یکی از روشهای جوانسازی واژن در شیراز بدون جراحی است که برای تپل شدن واژن به کار می رود. برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

دلیل تزریق چربی برای حجم دادن به واژن

از بین رفتن چربی واژن باعث کاهش حجم لابیاها، تیرگی واژن و چروک در لابیاها می شود. این وضعیت باعث بدفرمی واژن و کاهش اعتماد بنفس زنان در رابطه زناشویی شده و میل جنسی خانم ها را کاهش می دهد. به دلیل آتروفی واژن، برای حجم دادن به ناحیه تناسلی، تزریق چربی انجام می شود.

درمان چروک واژن با تزریق چربی به بیکینی در شیراز

برای تزریق چربی به لبیا، پزشک از پهلو یا ران شخص که ضد عفونی شده، چربی بدن را استخراج می کند. به همین خاطر این جراحی بدون عارضه است. بعد از ضدعفونی لابیاها، چربی تصفیه شده به نقاط خاصی در لابیاماژور تزریق می شود. تزریق چربی به واژن درد ندارد چون با بیحسی موضعی انجام می شود.

چه کسانی کاندید تزریق چربی به لابیا هستند؟

زنانی که لابیای لاغر دارند یا به طور ژنتیکی لابیای برجسته و زیبایی ندارند، کاندید این عمل زیبایی هستند. همچنین کسانی که لابیای آنها در اثر افزایش سن، برخی بیماری ها، رژیم های لاغری سنگین و غیره دچار چین و چروک شده یا به دنبال واژن تپل و برجسته هستند هم می توانند کاندید چاق کردن واژن با چربی باشند.

چه کسانی نباید برجسته کردن ناحیه تناسلی با چربی را انجام دهند؟

چاق کردن واژن با چربی برای زنان باردار، شیرده، زنانی که عفونت واژینالی، تبخال یا زگیل تناسلی فعال دارند، ممنوع است.

بیشتر بخوانید: درمان زگیل تناسلی در شیراز

مزایای چاق شدن اندام شرمگاهی زنان با تزریق چربی

حجم دادن به ناحیه تناسلی با تزریق چربی یک روش بسیار کم تهاجم است که برای درمان چروک واژن در شیراز به کار می رود. از مزایای پروتز واژن با چربی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تپل شدن واژن
 • جوانسازی واژن به دلیل همراه بودن چربی بدن با فاکتورهای رشد
 • افزایش اعتماد بنفس و میل جنسی در زنان
 • بدون عوارض جانبی
 • بدون درد و خونریزی
 • زیبایی واژن بدون جراحی
 • سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن
 • درمان سریع آتروفی لابیاها در یک جلسه

رفع چروکها واژن موجب روشنتر شدن لابیاها می شود. البته تزریق چربی به منظور سفید کردن واژن نیست. برای این کار باید روشهای مختص روشن سازی واژن در شیراز را انجام دهید.

برای رضایت از نتیجه تزریق چربی به واژن، شما هم می توانید از مهارت و تجربه خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي، یکی از بهترین جراحان زیبایی زنان در شیراز بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

مزایای تزریق چربی به واژن

مدت ماندگاری حجم دادن به واژن با چربی

در مرکز زیبایی زنان خورشید معمولا کمی بیشتر از حد نیاز، چربی تزریق می کنیم. چون بعد از مدتی، بطور طبیعی قسمتی از چربی واژنِ تپل شده جذب بافتها می شود. تزریق چربیِ بیشتر، باعث ماندگاری بهتر تزریق چربی به ناحیه ژنیتال می شود. معمولا مدت ماندگاری در افراد مختلف متفاوت و از ۱ تا ۵ سال است.

خطرات تزریق چربی به لابیا ماژور

تزریق چربی به لابیا یک روش بی خطر و بدون عارضه جانبی خاصی است. تورم، درد، سوزش و کبودی بعد از تزریق طبیعی است. اما عوارض زیر ناشی از عدم تجربه و مهارت جراح زیبایی است:

 • گلوله شدن چربی زیر پوست
 • نکروز سلولهای چربی بخاطر تزریق چربی با حجم بالا
 • عفونت محل تزریق یا برش

بنابراین برای جلوگیری از عوارض تزریق چربی به بیکینی به بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز مراجعه کنید.

آمادگی و مراقبتهای چاق کردن واژن با چربی

بانوان شیرازی که قصد چاق کردن واژن با چربی را دارند، باید آمادگی ها و مراقبتهای زیر را در نظر بگیرند:

برای پروتز واژن با چربی در شیراز

قبل از پروتز واژن باید موارد زیر را حتما باید رعایت کنید:

 • یک شب قبل از عمل، ناحیه تناسلی را شیو کنید.
 • آزمایشات لازم را انجام داده و اگر داروی خاصی می خورید به جراحتان بگویید.
 • دو هفته سیگار نکشید
 • قبل از تزریق و بعد از آن زیاد آب بخورید.

همچنین اگر عفونت، زگیل یا مشکلات دیگر واژینالی دارید، قبل از تزریق باید آنها را درمان کنید.

مراقبتهای بعد از تزریق چربی به ناحیه ژنیتال

برای کاهش درد و تورم لابیاها می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. همچنین مراقبتهای زیر باعث کاهش تورم لابیا بعد از تزریق می شوند:

 • موقع استراحت باید باسن بالاتر از بدن باشد تا سریعتر ورم تان بخوابد.
 • تا چند هفته نباید طولانی بایستید یا بنشینید چون باعث افزایش تورم لبه های واژن می شود.
 • از مصرف غذاهای فست فودی و نمکی بپرهیزید.
 • بعد از تزریق چربی نباید لیزر موهای زائد انجام دهید. این کار باعث آب شدن چربی ها می شود.
 • برای جلوگیری از یبوست، سبزیجات و میوه های تازه بخورید.
 • تا یکماه نباید رابطه جنسی، ورزش یا فعالیت سنگین داشته باشید.

هفت تا ده روز بعد از تزریق نباید بیکینی را با آب داغ بشویید یا محل تزریق را دستمالی کنید.

دکتر خوب برای تزریق چربی در شیراز

یک دکتر خوب برای تزریق چربی به واژن جراحی است که کاملا در ساکشن و تصفیه چربی، تشخیص دوز صحیح تزریق چربی مهارت داشته و از تجربه های موفق زیادی در تزریق برخوردار باشد.
اگر قصد تزریق چربی به لبیا در شیراز را دارید و به دنبال یک دکتر خوب برای تزریق چربی به واژن در شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم به کلنیک زیبایی زنان خورشید مراجعه کنید.

هزینه تزریق چربی به لابیا در شیراز

فاکتورهای متعددی روی هزینه تزریق چربی به بیکینی موثر هستند. بطور مثال، مقدار نیاز به چربی، محل انجام تزریق (مطب، کلنیک، بیمارستان)، انجام عملهای زیبایی دیگر و … روی هزینه ها موثر هستند. برای اطلاع از حدود قیمت و هزینه تزریق چربی به لابیا در شیراز می توانید با مرکز زیبایی زنان خورشید تماس بگیرید.

هزینه تزریق چربی به لابیا

برای رفع چروک لبهای واژن با تزریق چربی در شیراز، می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه و از مهارت و تجربه خانم دکتر سيده مرضيه طباطبايي در این زمینه بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه تزریق چربی به واژن یا رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ یا ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

سوالات رایج درباره حجم دادن به واژن با چربی در شیراز

خانمهای زیادی سوالات زیر را از خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، متخصص و جراح زیبایی زنان شیراز می پرسند که به همراه جواب آنها در ادامه می خوانید:

چاق کردن واژن با تزریق چربی در شیراز چقدر طول می کشد؟

مدت زمان تزریق حدود ۳۰ دقیقه است.

مصرف چه غذاهایی باعث کاهش ورم لابیاها می شود؟

مصرف انجیر، آب آناناس تازه و انواع منابع ویتامین C را برای کاهش تورم و کبودی لابیاها به بیمارانم توصیه می کنم.

من ساکن شیراز نیستم، بعد از تزریق چربی برای تپل شدن واژن کی می توانم به خانه برگردم؟

بعد از تزریق چربی به واژن در شیراز، بدون هیچ مشکلی همان روز می توانید به شهر یا استان تان برگردید.

بعد از تزریق چربی، واژنم سفت و سنگ شده چکار کنم؟

نگران نباشید. در ماه اول دستگاه تناسلی بطور طبیعی سفت و سنگ می شود تا رابطه خونی و عروقی چربی تزریق شده با بافتهای دیگر واژن برقرار شود. شکل گرفتن عروق خونی می تواند حالت سفتی را از بین ببرد.

تزریق چربی به لابیا ماژور بهتر است یا ژل؟

هر دو خوبند اما پزشک و وضعیت لابیاها تعیین کننده نوع فیلر واژن هستند. اگر پروتز واژن نیاز به تزریق فیلر با حجم زیاد داشته باشد، چربی تزریق می شود. در غیر اینصورت تزریق ژل به واژن در شیراز بهتر است.

می خواهم واژنم خیلی برجسته و چاق شود، می توانید چربی بیشتری تزریق کنید؟

تا حدی بیشتر چربی تزریق می کنیم که سلولهای چربی نمیرند. تزریق زیاد از حد چربی باعث عدم خونرسانی و تغذیه سلولها شده و بافت دچار نکروز چربی می شود.

عکس واقعی تزریق چربی به واژن را می توانم ببینم؟

بله. شما می توانید عکس قبل و بعد از تزریق چربی به بیکینی مراجعین قبلی من را در مرکز زیبایی زنان خورشید ببینید.

نتیجه تپل شدن واژن با تزریق چربی را کی می توانم ببینم؟

از دو ساعت بعد از جراحی می توانید نتیجه چاق شدن و برجسته شدن لابیاها را ببینید.

بعد از تزریق چربی به لابیاماژور چه روشی برای رفع موهای زائد خوب است؟

نباید مومک، وکس و اپیلاسیون کنید چون باعث شلی دوباره ی پوست لابیاماژور می شوند. لیزر موهای زائد نیز ممکن است چربی را آب کند. بهتر است از پودر یا کرم موبر و یا ژیلیت استفاده کنید.

چه عملهای زیبایی دیگری را می توانم همزمان با چاق شدن ناحیه تناسلی با چربی انجام دهم؟

شما می توانید تنگ کردن واژن، تقویت نقطه جی و عمل لابیاپلاستی در شیراز را همزمان با تزریق چربی به ناحیه تناسلی انجام دهید.

ماندگاری پروتز واژن با تزریق ژل بیشتر است یا چربی؟

تزریق چربی ماندگاری بیشتری دارد و ژل سریعتر جذب بدن می شود.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق چربی به لابیاماژور در شیراز دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله از بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز بپرسید.

۴.۲/۵ - (۱۶ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

۴ دیدگاه ها
 • سلام خانم دکتر ببخشید من ۵۰ ساله هستم و در جریان دوره یائسگی هستم. برای برطرف کردن خشکی واژن لیزر انجام دادم ولی ۲ بار رابطه سکس داشتم یکی۳ روز بعد و دیگری ۵ روز بعد. کلا فراموش کردم نباید سکس داشته باشم حالا چه عوارضی خواهد داشت

  • سلام لیلا جان. بهتر بود که رابطه نداشته باشید تا بازسازی بافت کلاژنی واژن بطور کامل انجام شه. مشکلی ایجاد نمی کنه و عوارضی نداره. فقط ممکنه نتایج لیزر اونطور دلخواه نباشه.

  • سلام. دو تا سه درجه بعد از لیزر واژینال رنگ پوست واژن روشنتر میشه و میزان روشنایی بستگی به خیلی فاکتورها داره مثل رنگ پوست تون یا شدت تیرگی و بیماری های هورمونی که دارید. ماندگاری روشن سازی با لیزر هم طولانیه. مثلا اگر دچار بیماری یا مشکل خاصی نشین و مراقبتهای بعد از لیزر رو ادامه بدین تا سالها روشن سازی دوام داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *