هزینه لابیاپلاستی در شیراز

هزینه لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی برای خانم ها یک دغدغه بزرگ است. چون معمولا از ما در مورد هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز سوال می کنند و به دنبال قیمت مشخص یا حدود قیمت این جراحی هستند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که هزینه لابیاپلاستی چطور تعیین می شود و چرا هزینه آن از شخصی به شخص دیگر فرق دارد. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

عمل زیبایی واژن در شیراز

کسانی که لابیاهای بزرگ و نامتقارنی دارند، می توانند عمل زیبایی واژن را انجام دهند. برای انجام این عمل، قسمتهای اضافی و چروک خورده لابیاهای مینور که اطراف دهانه واژن را پوشانده اند، برداشته می شود. سپس قسمتهای باقی مانده به یکدیگر بخیه زده می شوند.
عمل زیبایی واژن در شیراز با تکنیک های مختلفی توسط لیزر و یا تیغ جراحی انجام می گیرد. انتخاب تکنیک و روش لابیاپلاستی به عهده ی پزشک است. جراح با توجه به وضعیت لابیاها تصمیم می گیرد که چه تکنیکی برای رفع دفورمیتی (بدشکلی) لابیاها مناسب است.

آیا شما کاندید عمل لابیاپلاستی هستید؟

پیش از هر چیز باید بدانید که آیا لازم است عمل لابیاپلاستی را انجام دهید یا نه. در صورتی که:

  • لابیاهای بزرگ و نامتقارن باعث کاهش اعتماد بنفس شما در روابط زناشویی شده
  • بزرگی لابیاها باعث انحراف مسیر ادرار شده یا مرتب دچار عفونت های ادراری یا واژینالی هستید
  • سایش لابیاها موقع نزدیکی باعث می شود رابطه جنسی تان دردناک باشد
  • پوشیدن لباس های تنگ باعث درد و سوزش لابیاها شده
  • یا نمی توانید بعضی از ورزشها را انجام دهید و پیاده روی کنید چون لابیاهای بزرگی دارید

شما کاندید مناسبی برای عمل لابیاپلاستی هستید و از سن ۱۸ سالگی به بعد می توانید برای عمل زیبایی واژن اقدام کنید.

فاکتورهای موثر بر هزینه لابیاپلاستی

بعد از معاینه پزشک می تواند به شما بگوید با لیزر می توانید لابیاپلاستی شوید و یا تیغ جراحی برای شما موثر است. همچنین می تواند هزینه عمل لابیاپلاستی را نیز با توجه به وضعیت لابیاها و خواسته های شما تعیین کند. در نظر داشته باشید که هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز از خانمی به خانم دیگر متفاوت بوده و قیمت آن تحت تاثیر فاکتورهای زیر است:

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن در شیراز

پایین بودن قیمت لابیاپلاستی را نباید در اولویت قرار دهید. اگر جراح شما مهارت و تجربه بالایی در لابیاپلاستی نداشته باشد، ممکن است به اعصاب حسی این ناحیه آسیب بزند یا لابیاها را نامتقارن کوچک کند. در این صورت نیاز به جراحی ترمیمی دارید که بسیار سخت تر و پر هزینه تر از لابیاپلاستی است و حتی ممکن است به نتیجه دلخواه تان نرسید.
در نتیجه تاکید می کنیم که حتما برای انجام چنین جراحی ظریف و مهمی به بهترین دکتر جراحی واژن در شیراز مراجعه کنید تا از بروز اشتباهات جراحی و عوارض آن در امان باشید. قطعا پرداخت هزینه ی بیشتر ارزشش را دارد.

دکتر جراحی زیبایی واژن در شیراز

شما هم می توانید برای لابیاپلاستی در شیراز به مرکز پزشکی خورشید مراجعه کرده و از تخصص خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، یکی از بهترین جراحان زیبایی واژن در شیراز بهره مند شوید. جهت دریافت مشاوره و دریافت نوبت معاینه با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

نوع عمل لابیاپلاستی

معمولا برای اندازه خاصی از لابیاهای بزرگ، لابیاپلاستی با لیزر تجویز می شود. اما اگر لابیاها بیش از اندازه بزرگ باشند باید جراحی کنید. هزینه جراحی لابیاپلاستی بیشتر از عمل لابیاپلاستی با لیزر است. چون هزینه اتاق عمل، بیهوشی و غیره نیز به هزینه های شما اضافه می شود. از طرف دیگر تکنیکهای جراحی با تیغ و برش لابیاها بسیار پیچیده تر از برش با لیزر خواهد بود.

تکنیک لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با تکنیک های مختلفی انجام می شود. نوع برش لابیاها به فرم لابیاهای مینور بستگی دارد. میزان برش لابیاها هم به بزرگی لابیاها مربوط است. برخی از تکنیک های برش پیچیده تر و ظریف تر هستند و به طبع هزینه بیشتری دارند.

نیاز به هودکتومی یا عمل زیبایی کلیتوریس

گاهی جراح برای ایجاد تقارن بین تمام اجزای واژن مجبور است عمل زیبایی کلیتوریس را هم انجام دهد. یعنی پوسته ی روی کلیتوریس را کنار بزند. انجام چنین اصلاحاتی حین عمل لابیاپلاستی برای بعضی از خانم ها اجتناب ناپذیر بوده و هزینه عمل زیبایی واژن را بیشتر می کند.

نخ بخیه

نخ هایی که برای بخیه استفاده می شوند، جذبی بوده و جنس آنها با یکدیگر متفاوت است. بعضی از آنها باعث جوانسازی واژن می شوند. نخ های با کیفیت پایینتر هرچند ارزانتر هستند اما احتمال باقی ماندن جای بخیه و اسکار را بالا می برند. این قطعا چیزی است که نمی خواهید اتفاق بیفتد. هرچه کیفیت نخ بهتر باشد گرانتر نیز هست.

انجام عمل های زیبایی دیگر

بعضی از خانم ها مایل هستند برای صرفه جویی در هزینه ها، همزمان با لابیاپلاستی، عمل های زیبایی زنانه دیگری را نیز انجام دهند. مثلا ممکن است بخواهند تزریق چربی به لابیاهای ماژور، روشن سازی واژن، تنگ کردن واژن (پرینورافی) و غیره را نیز انجام دهند. به طبع هزینه این عمل ها به هزینه لابیاپلاستی اضافه می شود.

محل انجام عمل

لابیاپلاستی با لیزر در شیراز معمولا در مطب انجام می شود و هزینه کمتری دارد. اما جراحی لابیاپلاستی باید در کلنیک یا بیمارستان انجام شود. بیمارستان یا کلنیک های خصوصی در شیراز بسته به امکانات و تجهیزاتی که دارند، قیمت های متفاوتی خواهند داشت. بنابراین محل انجام عمل زیبایی واژن نیز روی قیمت لابیاپلاستی کاملا موثر است.

شهر

لابیاپلاستی در تهران گرانتر از شهرهای دیگر ایران است. به علاوه که خانم های شیرازی یا دیگر استانهای جنوبی کشور مجبور هستند هزینه زیادی برای سفر به تهران متحمل شوند. اما هزینه لابیاپلاستی در شیراز کمتر است. در نتیجه برای خانمهای شیرازی یا استانهای جنوبی کشور، لابیاپلاستی در شیراز بسیار مقرون به صرفه تر از لابیاپلاستی در تهران یا شهرهای بزرگ دیگر است.

تاثیر شهر بر هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در شیراز

تمام فاکتورهایی که در بالا ذکر شد روی هزینه لابیاپلاستی در شیراز موثر است. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید عمل لابیاپلاستی را در شیراز انجام دهید، برای گرفتن نتیجه ی رضایت بخش از عمل زیبایی خود می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه کنید. در این مرکز خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح زیبایی زنان با سالها تجربه و مهارت در انجام عمل های لابیاپلاستی موفق می توانند به رفع مشکل شما کمک کنند.

شما هم می توانید برای لابیاپلاستی در شیراز به مرکز پزشکی خورشید مراجعه کرده و از تجربه و مهارت خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی در این زمینه بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لابیاپلاستی در شیراز می توانید با مشاوران این مرکز با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز تحت پوشش بیمه است؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی متاسفانه تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. زیرا با وجود اینکه این جراحی دارای جنبه های درمانی نیز هست اما آن را جزء جراحی های زیبایی طبقه بندی می کنند. در نتیجه، هزینه های آن تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

سوالات پر تکرار درباره قیمت عمل لابیاپلاستی در شیراز

در این قسمت خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی به سوالات پر تکرار شما درباره هزینه لابیاپلاستی در شیراز پاسخ داده اند:

آیا لابیاپلاستی با لیزر هم به بخیه نیاز دارد؟

در بعضی موارد اصلا نیازی به بخیه نیست اما گاهی هم چند بخیه لازم می شود اما در مقایسه با جراحی لابیاپلاستی واقعا تعداد بخیه ها خیلی کم است.

می شود برای کاهش هزینه های لابیاپلاستی، هودکتومی را انجام نداد؟

این بستگی به اندازه کلاهک کلیتوریس دارد. با برداشتن لابیای اضافی، برای ایجاد تقارن مجبوریم برای بعضی از خانمها هودکتومی کنیم. اگر اینکار را انجام ندهیم، کلیتوریس از لابیاها بیرون می زند و علاوه بر ظاهر بد، باعث درد و سوزش بیمار می شود. در نهایت دوباره مجبور به هودکتومی به طور جداگانه هستید که برایتان از نظر هزینه ها، چندان اقتصادی نیست.

انجام عمل های زیبایی دیگر به طور جداگانه برای کاهش هزینه ها بهتر نیست؟

عمل های زیبایی دیگر هر چند به هزینه لابیاپلاستی شما اضافه می شوند اما در کل از نظر هزینه و مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی و عمل های دیگر بسیار مقرون به صرفه هستند. بخصوص عمل هایی مثل پرینورافی که به اتاق عمل نیاز دارند اگر با لابیاپلاستی همزمان باشند هزینه انجام آنها برایتان به صرفه تر است.

شما هم اگر درباره هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز سوالی دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله آنها را با ما در میان بگذارید. در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در همین صفحه خواهیم بود.

۳.۲/۵ - (۱۲ امتیاز)

دکتر طباطبائیمشاهده نوشته ها

Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *