هزینه لابیاپلاستی در شیراز

هزینه لابیاپلاستی در شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی یکی از سوالات رایج خانم ها است. چون معمولا از ما در مورد هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز سوال می کنند و به دنبال قیمت مشخص یا حدود قیمت این جراحی هستند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که هزینه لابیاپلاستی چطور تعیین می شود و چرا هزینه آن از شخصی به شخص دیگر فرق دارد. جهت دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

عمل زیبایی واژن در شیراز

کسانی که لابیاهای بزرگ و نامتقارنی دارند، می توانند عمل زیبایی واژن را انجام دهند. برای انجام این عمل، قسمتهای اضافی و چروک خورده لابیاهای مینور که اطراف دهانه واژن را پوشانده اند، برداشته می شود. سپس لابیای باقی مانده بخیه زده می شود.
عمل زیبایی واژن در شیراز با تکنیک های مختلفی توسط لیزر و یا تیغ جراحی انجام می گیرد. انتخاب تکنیک و روش لابیاپلاستی به عهده ی پزشک است. جراح با توجه به وضعیت لابیاها تصمیم می گیرد که چه تکنیکی برای رفع دفورمیتی (بدشکلی) لابیاها مناسب است.

آیا شما کاندید عمل لابیاپلاستی هستید؟

در صورتی که یکی از موارد زیر شامل حال شما می شود، کاندید عمل لابیاپلاستی هستید:

  • لابیاهای بزرگ و نامتقارن باعث کاهش اعتماد بنفس شما در روابط زناشویی شده
  • بزرگی لابیاها باعث انحراف مسیر ادرار شده یا مرتب دچار عفونت های ادراری یا واژینالی هستید.
  • سایش لابیاها موقع نزدیکی باعث می شود رابطه جنسی تان دردناک باشد.
  • پوشیدن لباس های تنگ باعث درد و سوزش لابیاها شده
  • نمی توانید بعضی از ورزشها را انجام دهید و پیاده روی کنید.
  • بزرگی لابیاها در پوشیدن لباسهای تنگ آزاردهنده است یا بزرگی آنها باعث جلب توجه می شود.

در صورتیکه می خواهید لابیاپلاستی کنید، از سن ۱۸ سالگی به بعد می توانید این جراحی را انجام دهید.

فاکتورهای موثر بر هزینه لابیاپلاستی

هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز از خانمی به خانم دیگر متفاوت است و بستگی به فاکتورهای زیر دارد:

تبحر و تخصص جراح زیبایی واژن

پایین بودن قیمت لابیاپلاستی نباید اولویت شما باشد. اگر جراح شما مهارت و تجربه بالایی در لابیاپلاستی نداشته باشد، ممکن است به اعصاب حسی این ناحیه آسیب بزند یا لابیاها را نامتقارن کوچک کند.
در این صورت نیاز به جراحی ترمیمی دارید که بسیار سخت تر و پر هزینه تر از لابیاپلاستی اولیه است. پس قطعا پرداخت هزینه اولیه بیشتر ارزشش را دارد.

دکتر جراحی زیبایی واژن در شیراز

شما هم می توانید برای لابیاپلاستی در شیراز به مرکز پزشکی خورشید مراجعه کرده و از تخصص خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، یکی از بهترین جراحان زیبایی واژن در شیراز بهره مند شوید. جهت دریافت مشاوره و دریافت نوبت معاینه با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

نوع عمل لابیاپلاستی

اگر لابیاها بیش از اندازه بزرگ باشند باید جراحی کنید وگرنه می توانید لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید. هزینه جراحی لابیاپلاستی بیشتر از عمل لابیاپلاستی با لیزر است. چون هزینه اتاق عمل، بی حسی موضعی یا نخاعی، دستمزد متخصص بیهوشی و غیره نیز به هزینه های شما اضافه می شود.

تکنیک لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با تکنیک های مختلفی در برش و بخیه زدن انجام می شود. نوع برش لابیاها و میزان برش نیز به فرم لابیا مینور بستگی دارد و برخی از تکنیکها پیچیده تر و ظریف تر هستند و به طبع هزینه بیشتری دارند.

نیاز به هودکتومی یا عمل زیبایی کلیتوریس

گاهی جراح برای ایجاد تقارن بین تمام اجزای واژن مجبور است عمل زیبایی کلیتوریس را هم انجام دهد. یعنی پوسته روی کلیتوریس را کنار بزند. انجام چنین اصلاحاتی حین عمل لابیاپلاستی برای بعضی از خانم ها اجتناب ناپذیر است و به هزینه عمل زیبایی واژن اضافه می شود. البته پزشک شما در این باره قبل از عمل با شما صحبت خواهد کرد.

نخ بخیه

نخ هایی که برای بخیه استفاده می شوند از نظر جذبی بودن یا نبودن، برند و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. مثلا نخ های با کیفیت پایینتر ارزانتر هستند اما احتمال باقی ماندن جای بخیه و اسکار را بیشتر می کنند. این قطعا چیزی است که نمی خواهید اتفاق بیفتد. پس هرچه کیفیت نخ بهتر باشد گرانتر نیز هست.

انجام عمل های زیبایی دیگر

بعضی از خانم ها مایل هستند برای صرفه جویی در هزینه ها، همزمان با لابیاپلاستی، عمل های زیبایی زنانه دیگری را نیز انجام دهند. مثلا ممکن است بخواهند تزریق چربی به لابیاهای ماژور، روشن سازی واژن، تنگ کردن واژن (پرینورافی) و غیره را نیز انجام دهند.

به طبع هزینه این عمل ها به هزینه لابیاپلاستی اضافه می شود. اما در نظر داشته باشید که بدلیل همزمان بودن عملهای جراحی هزینه ای که می پردازید کمتر از این است که بخواهید جداگانه این جراحی ها را انجام دهید.

محل انجام عمل

لابیاپلاستی با لیزر در شیراز معمولا در مطب انجام می شود و هزینه کمتری دارد. اما لابیاپلاستی با جراحی باید در کلینیک جراحی یا بیمارستان انجام دهید. بیمارستان یا کلینیک های خصوصی در شیراز بسته به امکانات و تجهیزاتی که دارند، قیمت های متفاوتی هم خواهند داشت.

شهر

لابیاپلاستی در تهران گرانتر از شهرهای دیگر ایران است و اگر ساکن تهران نیستید باید هزینه های مسافرت خود را هم به این جراحی اضافه کنید. به خصوص خانم های شیرازی یا دیگر استانهای جنوبی کشور. اما هزینه لابیاپلاستی در شیراز کمتر است.

در نتیجه برای خانمهای شیرازی یا استانهای جنوبی کشور، لابیاپلاستی در شیراز بسیار مقرون به صرفه تر از لابیاپلاستی در تهران یا شهرهای بزرگ دیگر است.

تاثیر شهر بر هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در شیراز

تمام فاکتورهایی که در بالا ذکر شد روی هزینه لابیاپلاستی در شیراز موثر است. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید عمل لابیاپلاستی را در شیراز انجام دهید، برای گرفتن نتیجه ی رضایت بخش از عمل زیبایی خود می توانید به مرکز زیبایی زنان خورشید مراجعه کنید.

در این مرکز خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی، جراح زیبایی زنان با سالها تجربه و مهارت در انجام عمل های لابیاپلاستی موفق می توانند به رفع مشکل شما کمک کنند.

شما هم می توانید برای لابیاپلاستی در شیراز به مرکز پزشکی خورشید مراجعه کرده و از تجربه و مهارت خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی در این زمینه بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لابیاپلاستی در شیراز می توانید با مشاوران این مرکز با شماره های ۰۹۰۲۸۲۸۱۹۱۹ و ۰۷۱۳۲۳۱۹۱۶۱ تماس حاصل فرمایید.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز تحت پوشش بیمه است؟

عمل لابیاپلاستی با هر روشی که انجام شود تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. زیرا با وجود اینکه این جراحی دارای جنبه های درمانی نیز هست اما آن را جزء جراحی های زیبایی طبقه بندی می کنند.

سوالات پر تکرار درباره قیمت عمل لابیاپلاستی در شیراز

در این قسمت خانم دکتر سیده مرضیه طباطبایی به سوالات پر تکرار شما درباره هزینه لابیاپلاستی در شیراز پاسخ داده اند:

آیا لابیاپلاستی با لیزر هم به بخیه نیاز دارد؟

در بعضی موارد اصلا نیازی به بخیه نیست اما گاهی هم چند بخیه لازم می شود اما بهتر است حتما بخیه زده شود تا بهتر لابیاها جوش بخورند. اما این روش در مقایسه با جراحی لابیاپلاستی تعداد خیلی کمتری بخیه نیاز دارد.

می شود برای کاهش هزینه های لابیاپلاستی، هودکتومی را انجام نداد؟

این بستگی به اندازه کلاهک کلیتوریس بعد از برش لابیاها دارد. چون با برداشتن لابیای اضافی، برای بهبود ظاهر واژن مجبوریم برای بعضی از خانمها عمل هودکتومی را انجام دهیم. اگر نه کلیتوریس از لابیاها بیرون می زند و علاوه بر ظاهر بد، باعث درد و سوزش کلیتوریس می شود. در نهایت دوباره مجبوریم عمل هودکتومی را به طور جداگانه انجام دهیم که از نظر هزینه ها، مقرون به صرفه نیست.

انجام عمل های زیبایی دیگر به طور جداگانه برای کاهش هزینه ها بهتر نیست؟

عمل های زیبایی دیگر هر چند به هزینه لابیاپلاستی شما اضافه می شوند اما در کل از نظر هزینه، لابیاپلاستی نسبت به بسیاری از عمل های زیبایی دیگر بسیار مقرون به صرفه هستند. بخصوص عمل هایی مثل پرینورافی که به اتاق عمل نیاز دارند.

شما هم اگر درباره هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز سوالی دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله آنها را با ما در میان بگذارید. در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در همین صفحه خواهیم بود.

۳.۲/۵ - (۲۰ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده مرضیه طباطبائی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی هستند. خانم دکتر طباطبائی سه سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را داشته و در حال حاضر مدیریت کلینیک زیبایی زنان خورشید را بر عهده دارند. کلینیک زیبایی زنان خورشید ارائه دهنده خدمات عملهای زیبایی زنان و درمانهای مبتنی بر تکنولوژی به بانوان بوده و یکی از مجهزترین کلینیکهای زیبایی در شیراز محسوب می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *